Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 0:4 (zdjęcia)

(dj)
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 0:4
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 0:4 Lucyna Neonow
Niebywały sukces. Jagiellonia Białystok pokonała w Chorzowie Ruch Chorzów 4:0. Dwie bramki Jaga zdobyła z karnych

Jagiellonia Białystok rozbiła w Chorzowie Ruch Chorzów. Nasi piłkarze zdobyli cztery gole!

Po fatalnej pierwszej połowie w doliczonym czasie gry rzut karny pewnie wyegzekwował Taras Romanczuk.

Po przerwie uskrzydlona Jagiellonia Białystok ruszyła do ataku.

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Vassiljeva, ekwilibrystyczny strzał z powietrza Karola Mackiewicza daje drugiego gola! Jest 58 minuta meczu Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok.

Nie minęło kilka minut, trochę przypadku było w tej akcji, ale piłka trafia pod nogi Przemysława Frankowskiego, który z 10 metrów trafia do siatki! 0:3! A to dopiero 63 minuta spotkania.

W 86 minucie ma miejsce Kolejny faul na Cernychu w polu karnym, tym razem Cichockiego i kolejny rzut karny w tym meczu.

Tym razem strzela Piotr Tomasik. I w 88 minucie jest już 4:0 dla Jagiellonii.

Sędzia dolicza jeszcze trzy minuty gry w drugiej połowie, ale zwycięstwa Jagi nic już nie może zepsuć.

Pierwszy raz w Ekstraklasie Jagiellonia wygrała z Ruchem Chorzów w Chorzowie. I to od razu 4:0!