Rosną białostockie nadzieje pięściarstwa. Udany start zawodników Hetmana Białystok w turnieju w Zambrowie

Medaliści Hetmana Białystok z trenerami
Medaliści Hetmana Białystok z trenerami archiwum prywatne
W Zambrowie odbył się Turniej Bokserski o Puchar Starosty Zambrowskiego i pas Marszałka Województwa Podlaskiego. Bardzo dobrze zaprezentowali się w nim młodzi pięściarze Hetmana Białystok zdobywając cztery złote medale.

Turniej bokserski o Puchar Starosty Zambrowskiego i pas Marszałka Województwa Podlaskiego odbył się w czterech kategoriach wiekowych:

• młodzika
  • kadeta
  • juniora
  • młodzieżowca

W zawodach doskonale spisali się podopieczni Dariusz Snarskiego i Roberta SHY Świerzbińskiego, którzy zdobyli 4 złote medale, jeden srebrny i 1 brązowy.

Oto wyniki młodych pięściarzy Hetmana Białystok:

• Sebastian Michalczuk pokonał w finale wagi 60 kg Oskara Pożniaka (UKS Boxing Sokółka) 3:0
  • Miłosz Mielnicki pokonał w finale wagi 66 kg Michała Walickiego (Sztorm Augustow) 3:0
  • Adam Bagiński w finale wagi 70 kg pokonał Łukasza Jancewicza (Unia Hajnówka) przez poddanie w 2 rundzie.
  • Jakub Wildowicz w finale B kategorii 75 kg pokonał Kacpra Kisiela (UKS Boxing Sokółka)
  • Adrian Kołodziejuk w finale wagi 54 kg uległ Kamilowi Matukiewicz (UKS Boxing Sokółka)
  • Filip Nowel przegrał w półfinale z Łukaszem Jancewiczem (Unia Hajnówka)