Real - Bayern 4:2. BRAMKI, GOLE YOUTUBE. Skrót meczu

red
Real - Bayern 4:2. BRAMKI, GOLE YOUTUBE. Skrót meczu. Real - Bayern. Zobacz wynik. 4:2. Wszystkie bramki na youtube East-News
Real - Bayern 4:2. BRAMKI, GOLE YOUTUBE. W rewanżowym meczu ćwierćfinałowym na Estadio Santiago Bernabeu Real Madryt pokonał Bayern Monachium 4:2. Wynik spotkania otworzył Robert Lewandowski, który pewnie wykorzystał rzut karny. Real - Bayern 4:2. Wynik. Zobacz BRAMKI, GOLE YOUTUBE.

Bayern do tego spotkania przystąpił w najsilniejszym składzie z powracającym po urazie Robertem Lewandowskim i duetem stoperów Hummels - Boateng. Podopieczni Carlo Ancellotiego od początku spotkania przejęli inicjatywę i zdominowali środek pola. Pierwszą dobrą okazję do otwarcia wyniku meczu goście mieli w 10. minucie, ale Thiago uderzył prosto w rywala, a dobitka Arjena Robbena trafiła tylko w boczną siatkę.

Real - Bayern 4:2. Wynik. Zobacz BRAMKI, GOLE YOUTUBE.

Bawarczycy mimo przewagi w posiadaniu piłki nie potrafili stworzyć sobie klarownych okazji do pokonania Keylora Navasa. ''Królewscy'' byli konkretniejszą drużyną. Najpierw bardzo dobrą interwencją popisał się Manuel Neuer, który końcówkami palców obronił uderzenie Daniego Carvajala, a Jerome Boateng z linii bramkowej wybił uderzenie Sergio Ramosa.

Real Madryt - Bayern Monachium 4:2. Wynik. Zobacz BRAMKI, GOLE YOUTUBE.

Początek drugiej części gry wyśmienicie się rozpoczął dla drużyny gości. Casemiro sfaulował w polu karnym Arjena Robbena, a Robert Lewandowski pewnie wykorzystał rzut karny. Bramka dodała Bayernowi jeszcze więcej animuszu, a gospodarze mieli bardzo duże problemy z powstrzymywaniem kolejnych ataków.

Real - Bayern 4:2. YOUTUBE WSZYSTKIE BRAMKI. 18.04.2017 skrót meczu (wideo)

Real Madrid - Bayern 4-2 All Goals & Highlights | Uefa Champions League

W 76. minucie Santiago Bernabeu jednak oszalało. Dwóch zawodników, którzy rozgrywali słabe zawody przeprowadziło akcję bramkową. Cristiano Ronaldo głową wykończył dogranie Casemiro i mieliśmy remis. Radość Realu trwała zaledwie trzy minuty, bowiem w zamieszaniu pod bramką gospodarzy Sergio Ramos skierował piłkę do własnej bramki. Emocje sięgnęły zenitu w samej końcówce, gdy Viktor Kassai niesłusznie pokazał drugą żółtą kartkę Arturo Vidalovi. Po dziewięćdziesięciu minutach mieliśmy wynik 2:1 dla Bayernu i dogrywkę, w której nie zagrał Lewandowski (zmieniony w 88. minucie).

Real Madrid Vs Bayern Munich 4-2 - All Goals & Extended Highlights - Resumen y Goles 18/04/2017 HD

Real - Bayern. Zobacz wynik. 4:2. Wszystkie bramki na youtube

Przez długi okres pierwszej części dogrywki Bayern z Realem jak równy z równym, ale tuż przed końcem pierwszych piętnastu minut Cristiano Ronaldo wyrównał stan meczu. Niestety, kolejny fatalny błąd popełnił Kassai, który nie odgwizdał pozycji spalonej Portugalczyka. Druga część dogrywki to znęcanie się ''Królewskich'' nad wycieńczonymi zawodnikami z Monachium. Bramka na 3:2 to był prawdziwy majstersztyk Marcelo, który ograł kilku rywali i wyłożył piłkę do Ronaldo, który zanotował hattricka. Wynik ustalił Marco Asensio, który nie miał problemów z ograniem Hummelsa i posłał piłkę obok bezradnego Neuera.

Real - Bayern 4:2. BRAMKI YOTUBUE. Zobacz gole