Puchar Europy w judo. Pułkośnik piąta

Rafał Burza
była piąta
była piąta Rafał Burza
Puchar Europy w judo. Katarzyna Pułkośnik zajęła piąte miejsce w zawodach rozgrywanych w Celie na Słowenii.

Katarzyna Pułkośnik zajęła piąte miejsce w Pucharze Europy w judo rozgrywanym w Celie na Słowenii.

Pułkośnik stoczyła sześć pojedynków,wygrała cztery.

W pierwszej walce pokonała zawodniczkę Wirth Sonię z Niemiec,w drugiej Renicks Kimberly z Wielkiej Brytanii,w trzeciej przegrała z Wiolettą Dumitru z Rumunii, późniejszą zwyciężczynią całej kategorii.

W walkach repasażowych Pułkośnik pokonała Savanowić Lilianę z Serbii i Renatę Kiss z Węgier.

Walkę o brązowy medal przegrał z Francuzką Gabrieli Scarlet .

Tym dobrym występem zawodniczka najprawdopodobniej zapewniła sobie prawo startu w Uniwersjadzie która odbędzie się 13-17.08.2011r w Chinach .