Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
2 z 15
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Elektromonter   FOTON-SERWIS USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE...
fot. pixabay

Praca w Białymstoku. Oferty zatrudnienia za minimum 5 tysięcy złotych brutto. Zobacz, gdzie poszukują pracowników! (luty 2023)

Elektromonter FOTON-SERWIS USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE SEBASTIAN KUC

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto: od 7 000 do 12 000 PLN

Wymagania: uprawnienia PPN (praca pod napięciem) doświadczenie zawodowe elektryczne

Zakres obowiązków: wymiana kloszy / lamp ulicznych

Praca na terenie województwa podlaskiego.

Forma aplikacji: bezpośrednio do pracodawcy
tel. 722 209 933

Zobacz również

Czarni lepsi od Arki w ostatnim meczu sezonu. Paweł Leończyk zakończył karierę

Na bulwarze nad Nogatem w Malborku trwa nocna sztafeta rowerowa

Polecamy

To będzie niesamowity duet. Hiszpanie wystawią w Paryżu wyjątkowe zestawienie

Iga Świątek rozbiła rywalkę! Prawie "rowerek" dla Rumunki

Nowa konkurencja na igrzyskach. Tomala: W sztafecie możemy walczyć o najwyższe lokaty