Polska - Czarnogóra 1:1 w meczu el. MŚ na Stadionie Narodowym w Warszawie (wideo)

TVN24/x-news
Warszawa. Reprezentacja Polski zremisowała z Czarnogórą 1:1 w meczu el. MŚ na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jako pierwsi bramkę zdobyli goście - w 11. minucie Artura Boruca pokonał Dejan Damjanović. Do wyrównania pięć minut później doprowadził Robert Lewandowski. W doliczonym czasie gry sędzia Bjoern Kuipers nie uznał gola strzelonego przez Jakuba Błaszczykowskiego. Arbiter dopatrzył się przy tej sytuacji pozycji spalonej. Po remisie "Biało-czerwoni" mają iluzoryczne szanse na awans do turnieju finałowego w Brazylii.