Ogrodniczki. Groźnie wyglądająca kolizja. Dwa auta po zderzeniu wypadły z drogi. W jednym były dzieci

Adrian Kuźmiuk
Adrian Kuźmiuk
Ogrodniczki. Groźnie wyglądająca kolizja. Dwa auta po zderzeniu wypadły z drogi
Ogrodniczki. Groźnie wyglądająca kolizja. Dwa auta po zderzeniu wypadły z drogi Kolizyjne Podlasie
Zderzenie dwóch samochodów w Ogrodniczkach na szczęście zakończyło się bez ofiar. Dzieci dostały od strażaków misia.

Wypadek w Ogrodniczkach

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w piątek (19.05.2023) przed godz. 16 na ul. Białostockiej w Ogrodniczkach. Zderzyły się tam toyota i hyunday. Na miejsce wezwano dwa zastępy straży pożarnej, policję i pogotowie.

- Wśród poszkodowanych było dwoje dzieci. Po przebadaniu przez ZRM pozostały na miejscu pod opieką rodziców i z misiem w ręku - informuje Komenda Miejska PSP w Białymstoku.

Służby ratunkowe od lat rozdają pluszowe misie najmłodszym uczestnikom wypadków. Pluszaki działają terapeutycznie i zmniejszają stres spowodowany traumatycznymi wydarzeniami. Regularnie organizowane są też zbiórki maskotek:

Podaruj Misia Ratownisia w Białymstoku. Dobry Adres przeprowadził wielką akcję zbierania pluszowych misiów dla służb ratunkowych

Zobacz też:

Pirat drogowy w Lublinie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

K
KohnEfka
Niech mi ktoś wytłumaczy - po co na wzniesieniu rowy przeciwczołgowe a do nich zapory z betonu i kamieni jakby miały za zadanie zatrzymać atak pancerny?
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny
Dodaj ogłoszenie