MKTG SR - pasek na kartach artykułów
2 z 22
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
SPECJALISTA DS. ZATRUDNIENIA I PŁAC...
fot. Adrian Wykrota

Nowe oferty pracy w Białymstoku. Tutaj można nieźle zarobić. Sprawdź, gdzie warto aplikować [STAWKI]

SPECJALISTA DS. ZATRUDNIENIA I PŁAC

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania: wykszt. wyższe (w tym licencjat)
Umiejętności i uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B,księgowość, kadry i płace,Obsługa sekretariatu z prowadzeniem archiwum zakładowego i obsługą komputera

Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za obsługę kadrową pracowników: nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy, zmiany warunków zatrudnienia, prowadzenie akt osobowych, samodzielne naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac oraz przelewów, prowadzenie ewidencji czasu pracy, przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS i PIT, sporządzanie raportów i sprawozdań na potrzeby Zarządu oraz jednostek zewnętrznych, prowadzenie sprawozdań do GUS, obsługa PPK, PZU, ZFŚS, księgowanie faktur kosztowych, bieżąca obsługa sekretariatu, rejestrowanie pism przychodzących i wychodzących, obsluga zakupów administracyjno-biurowych, prowadzenie archiwum Zakładowego

Forma aplikacji: bezpośrednio do pracodawcy
Adres:ŚW. ROCHA 16, 15-472 Białystok
Osoba do kontaktu:STANISŁAW KISZŁO
Numer telefonu:502218146
E-mail:[email protected]

Zobacz również

Piaszczyste plaże w Bydgoszczy i okolicach. Tu poczujesz się jak nad morzem

Turniej WTA w Rzymie. Gauff rywalką Świątek w półfinale

Polecamy

Na dnę moczanową, nadciśnienie i zgagę. Nie musisz czekać do wakacji, zrób ją teraz

IV liga. Wigry Suwałki rozbiły Dąb Dąbrowa Białostocka 7:0

Podlaska KAS zaakceptowała PIT-y „zapominalskich” podatników