Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

MM Białystok - właśnie powstaje nowy portal społecznościowy. Jest praca na stanowisku Community Manager

Redakcja
W związku z dynamicznym rozwojem grupa Media Regionalne poszukuje do pracy w serwisie informacyjno-społecznościowym MM Moje Miasto Białystok osoby na stanowisko Community Manager.

Wybrane zadania:

- Moderowanie i animowanie serwisu dziennikarstwa obywatelskiego

- Realizacja oraz nadzór nad zawartością serwisu online

- Zarządzanie informacją oraz komunikacją na linii użytkownik - serwis WWW

- Utrzymywanie stałego kontaktu z użytkownikami serwisu przy zastosowaniu narzędzi internetowych (fora, mail, komunikatory itp.)

- Kreowanie i współrealizowanie działań promocyjnych przy użyciu narzędzi internetowych

- Nadzór i realizacja powiązań print - online oraz online - online

- Aktywne budowanie społeczności

Oczekiwania wobec kandydatów:

- doskonała znajomość nowoczesnych, społecznościowych rozwiązań i narzędzi internetowych

- udokumentowana aktywność w serwisach społecznościowych i serwisach dziennikarstwa obywatelskiego

- udokumentowana aktywność w "życiu sieci" (udzielanie się na forach, blogach, funkcjonowanie w serwisach Web 2.0)

- udokumentowana aktywność i przedsiębiorczość obywatelska (stowarzyszenia, koła naukowe), doświadczenie w promocji i realizacji eventów

Oferujemy:

- pełną interesujących wyzwań pracę w jednym z największych wydawnictw prasowych w regionie

- satysfakcjonujące wynagrodzenie

- duże możliwości dalszego rozwoju

CV prosimy przesyłać bezpośrednio na adres: [email protected]. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Media Regionalne Sp. z o.o. Prosta 51 Warszawa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie przepisami ustawy z 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia."

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!