MLS. Przemysław Frankowski najlepszym piłkarzem meczu Chicago Fire - Seattle Sounders

mark
Przemysław Frankowski w MLS rozegrał trzy mecze w barwach Chicago Fire
Przemysław Frankowski w MLS rozegrał trzy mecze w barwach Chicago Fire AP/Associated Press/East News
Przemysław Frankowski po raz drugi został wybrany najlepszym piłkarzem meczu ligi MLS. Jednak jego drużyna Chicago Fire przegrała z Seattle Sounders 2:4. Polak w nagrodę otrzymał gitarę!

W sobotę reprezentant Polski, były piłkarz Jagiellonii Białystok Przemysław Frankowski rozegrał trzeci mecz w amerykańskiej MLS -Major League Soccer. Polak zagrał 90 minut, ale jego drużyna Chicago Fire przegrała z Seattle Sounders 2:4. Nasz piłkaz jednak miał udział przy dwóch bramkach "Strażaków" i został wybrany Piłkarzem Meczu. W nagrodę otrzymał gitarę!

Były zawodnik Jagiellonii zanotował asystę w 56 minucie przy bramce Edwardsa na 1:3.
Przypomnijmy, że Frankowski do USA wyjechał w zimowym okiejnhku transferowym, a Jagiellonia zarobiła na transferze 1,5 miliona euro. Trener Jerzy Brzęczek ostatnio powołał piłkarza do reprezentacji na mecze eliminacji mistrzostw Europy z Austrią i Łotwą Chicago Fire zajmuje obecnie 10 miejsce w dwunastozespołowej Konferencji Wschodniej.