MKTG SR - pasek na kartach artykułów

MISTRZOWIE HANDLU 2019 | Ważne informacje dla kandydatów

DM
Gratulujemy nominacji do nagrody w plebiscycie MISTRZOWIE HANDLU Już na wstępie życzymy wielu głosów i... zwycięstwa! Oto kilka ważnych informacji dla uczestników akcji.

Aktualne wyniki głosowania, informację o terminach i nagrodach oraz regulamin plebiscytu można znaleźć pod adresem:

KONIECZNIE PRZEŚLIJ ZDJĘCIE LUB LOGO!

Na liście wyników głosowania, przy imieniu i nazwisku sprzedawcy lub florysty albo przy nazwie sklepu lub kwiaciarni może być umieszczone zdjęcie lub logo. To bardzo ważne! Dzięki temu można zdobyć więcej głosów, bo osoby chcące oddać głos łatwiej rozpoznają i wyszukują swoich faworytów.

ROZSZERZONA PREZENTACJA KANDYDATA

Klikając na kandydata na liście wyników głosowania można przejść do prezentacji kandydata. Poza podstawowymi informacjami możne się w niej znaleźć wiele informacji. Ta prezentacja zależy od Ciebie! Możesz tam umieścić linki do strony internetowej, strony lub profilu na Facebooku, podać kontaktowy numer telefonu dla klientów, możesz też dodać więcej zdjęć i rozszerzony opis. Dzięki temu można się pełniej zaprezentować głosującym i ułatwić im kontakt.

To znakomita, bezpłatna promocja! W czasie trwania plebiscytu prezentacje kandydatów oglądają tysiące internautów.

JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY

Przede wszystkim o udziale w plebiscycie warto poinformować rodzinę i znajomych. Z pewnością chętnie oddadzą głosy. Można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora link do artykułu z wynikami głosowania.

W SERWISIE FACEBOOK

Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku warto:

  • opublikować na własnym profilu i na fanpage'u lokalu post z informacją o nominacji. Warto zamieścić w nim instrukcję głosowania.
  • opublikowany post z pewnością szybko zyska wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • na czas trwania plebiscytu warto też zmienić tło na profilu lub fanpage'u
  • warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy, informując o miejscu w rankingu
  • można też udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na fanpage'u Gazety Współczesnej i Kuriera Porannego
  • na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych lub fanów. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu.

MATERIAŁY PROMOCYJNE DLA NOMINOWANYCH

Dla wszystkich kandydatów biorących udział w plebiscycie przygotowaliśmy bezpłatne materiały promocyjne - grafiki do publikacji na Facebooku i plakaty zachęcające do głosowania (do samodzielnego wydrukowania).

**

KLIKNIJ i pobierz materiały promocyjne

**

Możesz też zamówić więcej bezpłatnych materiałów promocyjnych - plakaty i ulotki w wersji drukowanej. Warto je wykorzystać prezentując w lokalu lub rozdając klientom.

PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

Liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w serwisach www.wspolczesna.pl, www.poranny.pl oraz www.naszemiasto.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w drukowanym wydaniu gazet.

MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

Informacji o akcji udziela Joanna Nowik
- tel. 505496942 (pon. - pt. w godz. 9-16),
e-mail: [email protected]
Regulamin akcji

Jeszcze raz gratulujemy nominacji i życzymy wielu głosów!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: MISTRZOWIE HANDLU 2019 | Ważne informacje dla kandydatów - Gazeta Współczesna

Wróć na poranny.pl Kurier Poranny