Medale białostockich tenisistów. Waldemar Lemański, Piotr Dzikiewicz indywidualnymi mistrzami Polski. Złoto Tomasz Sokoła w mikście

Waldemar Lemański mistrz Polski w kategorii plus 65
Waldemar Lemański mistrz Polski w kategorii plus 65 facebook/Tenis Podlasie
W Kielcach zakończyły się ostatnio Cersanit Halowe Tenisowe Mistrzostwa Polski TOP 2024. Bardzo dobrze wypadli w nich zawodnicy z Białegostoku, którzy wywalczyli dwa tytułu mistrzowskie. Waldemar Leszczyński w kategorii plus 65 i Piotr Dzikiewicz w kategorii plus 40.

Z sukcesami powrócili z Halowych Mistrzostw Polski w Kielcach białostoccy tenisiści. Nasi zawodnicy wywalczyli sześć medali, w tym dwa złote.

W singlowym turnieju kategorii +65 Waldemar Lemański okazał się najlepszy zdobywając tytuł mistrza Polski. W jego ślady poszedł
Piotr Dzikiewicz, który wywalczył złoto w kategorii plus 40 lat. Obaj reprezentują Centrum Tenisowe Zwierzyniec.

Trzeci złoty medal wywalczył w turnieju mikstowym Tomasz Sokół z Tenis Klub Sokół-Asy grający z Kamilą Kozarzewską.

Z kolei w turnieju gry pojedynczej plus 45 lat Tomasz Sokół wywalczył srebrny medal.

Kolejne podia białostoczanie osiągnęli w turniejach deblowych. Piotr Dzikiewicz i Tomasz Sokół zajęli drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej, tak jak Waldemar Lemański grający z Andrzejem Perkowskim.