Lowlanders wciąż bez zwycięstwa (wideo)

Białostoccy futboliści nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w starciu z liderem ekstraklasy Fot. W. Wojtkielewicz
Drużyna Lowlanders Białystok uległa u siebie The Crew Wrocław 6:30. Honorowe punkty dla Podlasian zdobył w czwartej kwarcie Marek Łukjaniuk.

- Mimo porażki jesteśmy zadowoleni, bo rywale są najsilniejszym zespołem w ekstraklasie, a my jako pierwsi sforsowaliśmy ich linię obrony i zdobyliśmy punkty - mówi Rafał Bierć, jeden z zawodników Lowlanders.

Ekipa z Wrocławia przez długą część meczu nie potrafiła udokumentować przewagi i prowadziła tylko 6:0, po przyłożeniu Tylera Vorhiesa w pierwszej kwarcie. Dopiero w trzeciej odsłonie przyjezdni zdobyli 24 punkty.

- Nie załamaliśmy się i po przyłożeniu Marka Łukjaniuka zapanowała w naszym obozie wielka radość - kończy Bierć.

Kolejny mecz Lowlanders rozegrają 20 czerwca we Wrocławiu z Devils.