Liverpool - Barcelona 4:0 wynik, wszystkie bramki, gole, skrót meczu YOUTUBE, TWITTER, FACEBOOK (7.05.2019)

(adek)
Liverpool - Barcelona wynik, wszystkie bramki, gole, skrót meczu YOUTUBE, TWITTER, FACEBOOK (7.05.2019) Eastnews
Liverpool - Barcelona 4:0 wynik, wszystkie bramki, gole, skrót meczu YOUTUBE, TWITTER, FACEBOOK (7.05.2019) To co się stało podczas meczu Liverpool - Barcelona na żywo na długo pozostanie w pamięci obu drużyn. Sami zobaczcie skrót meczu Liverpool - FC Barcelona oraz wszystkie gole.

Liverpool - Barcelona 4:0 BRAMKI, skrót meczu, gole, powtórka [YouTube, Twitter, Facebook, Wideo] Zobacz gole Origi, Wijnaldum
Chyba nikt nie spodziewał się takiego przebiegu spotkania Liverpool - Barcelona, który został rozegrany 7 maja 2019 roku. Leo Messi, który do tej pory był prawdziwym pogromcą angielskich drużyn, tym razem nie zabłysnął. Argentyńczyk w Premier League zdobył dwadzieścia cztery bramki i w spotkaniu z Liverpoolem miał brylować na stadionie. Piłkarze byli wypoczęci, ponieważ ostatni mecz zagrali rezerwami. Barcelona nie mogła tego przegrać. A jednak...

ZOBACZ MEMY PO MECZU LIVERPOOL - BARCELONA:

Liverpool - Barcelona 4:0 MEMY. Bramki, gole YouTube. Zobaczcie, jak Internauci komentują mecz [MEMY Liverpool - Barcelona]

Liverpool - Barcelona 4:0 MEMY. Bramki, gole YouTube. Zobacz...

Już w siódmej minucie Liverpool objął prowadzenie. Jordan Henderson dosłownie wjechał z piłką w pole karne, ale jego strzał obronił Marc-André ter Stegen. Piłkę dobił Divock Origi.

Drugą bramkę Liverpool zdobył już w drugiej połowie meczu. W 54 minucie Alexander-Arnold dośrodkował w pole karne, a tam piłkę przechwycił Georginio Wijnaldum kierując ją do bramki przeciwnika. Zaledwie dwie minuty później Wijnaldum strzelił drugiego gola w tym meczu dając prowadzenie angielskiej drużynie na 3:0.

79 minuta była gwoździem do trumny Barcelony. Alexander-Arnold szybko wykonał rzut rożny podając do Origiego, który z pola karnego wpakował piłkę prosto do siatki. Piłkarze Barcelony stali jak wryci. Liverpool prowadził z Baroą 4:0 i ten wynik dowiózł już do końca.

Liverpool - Barcelona 4:0 bramki, skrót meczu, wszystkie gole (7.05.2019)