https://poranny.pl
reklama

Jarosław Kazberuk - rajdowiec zatrzymywał kierowców razem z policją (zdjęcia, wideo)

(adek)
We wtorek policja przeprowadziła w Białymstoku akcję Zwolnij, uratuj życie pieszemu. Uczestniczył w niej kierowca rajdowy Jarosław Kazberuk.

Z uwagi na coraz szybciej zapadający zmrok oraz deszcze w znacznym stopniu zwiększające drogę hamowania pojazdów białostoccy policjanci przeprowadzili we wtorek akcję informacyjną.

Podczas działań "Zwolnij, uratuj życie pieszemu" zatrzymywali kierowców, wręczali im ulotki i upominki. Zwracali też uwagę na pieszych, którzy po zmroku idąc po drodze poza terenem zabudowanym, powinni mieć na sobie odblaski. Policjantom towarzyszył kierowca rajdowy - Jarosław Kazberuk.

Komentarze 5

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

s
sąsiad z piasta

Kazberuk też jeździ po mieście jak kretyn i szaleniec

g
gość
W dniu 21.10.2015 o 10:13, nfo napisał:

Kierowcy wiedzą o tym doskonale że nastała jesień i zmieniły się warunki, więc po co ich kolejny raz pouczać?Powiedzcie lepiej to pieszym! ...aha zapomniałem że na to trzeba byłoby wydać kasę a "pouczając" kierowców zawsze coś kapnie, a to za niezapięte pasy, a to za przepaloną żarówkę.

Jak byś czytał Poranny na bieżąco to byś się dowiedział że była prowadzona akcja "błysk" gdzie byli pouczani piesi i rowerzyści.

n
nfo

Kierowcy wiedzą o tym doskonale że nastała jesień i zmieniły się warunki, więc po co ich kolejny raz pouczać?

Powiedzcie lepiej to pieszym! ...aha zapomniałem że na to trzeba byłoby wydać kasę a "pouczając" kierowców zawsze coś kapnie, a to za niezapięte pasy, a to za przepaloną żarówkę.

G
Gość

szkoda ze holowczyca nie zatrzymali ...

G
Gość

Święte słowa :)

Wróć na poranny.pl Kurier Poranny