Jagiellonia przegrała z Karpatami

Kamil Grosicki zdobył jedną z dwóch bramek dla Jagi
Kamil Grosicki zdobył jedną z dwóch bramek dla Jagi Wojciech Wojtkielewicz
W trzecim meczu sparingowym podczas zgrupowania w Turcji Jagiellonia Białystok przegrała z ukraińskimi Karpatami Lwów 2:3.

O dziwo, gorzej wypadł skład, w którym wystąpili piłkarze przymierzani do podstawowej jedenastki żółto-czerwonych na rozgrywki ligowe, który dopuścił do utraty aż trzech goli. Jaga odpowiedziała tylko trafieniem Kamila Grosickiego.

Znacznie lepiej było w drugiej połowie. Piłkarze walczący o miejsce w składzie zmniejszyli rozmiary porażki na 2:3. Autorem gola byl najskuteczniejszy w sparingach jagiellończyk Michał Fidziukiewicz, który celnym strzałem głową zrobił sobie prezent na obchodzone kilka dni temu 18. urodziny.

WYNIK
Jagiellonia Białystok - Karpaty Lwów 2:3 (1:3). Bramki dla Jagiellonii: Grosicki (37. min), Fidziukiewicz (84.). Bramki dla Karpat padły w 12., 34. i 39. minucie.

Jagiellonia (I połowa): Lech - Lewczuk, Stano, Skerla, Jarecki, Grosicki, Hermes, Guevara, Kojasevic, Skoro, Frankowski.

Jagielonia (II połowa): Kudrycki - Norambuena, Pacan, Cionek, Król, Dzienis, Falkowski, Zawistowski, Bruno, Fidziukiewicz, Twardowski.