Jagiellonia - Górnik Łęczna 2:1 (zdjęcia)

(dj)
Dziesięć minut później po dośrodkowaniu Dzalamidze Mateusz Piątkowski strzelił głową drugą bramkę. Andrzej Zgiet
Jagiellonia Białystok pokonała Górnika 2:1. Obydwa gole strzelił Mateusz Piątkowski.

W doliczonym czasie, po słabej grze w pierwszej połowie spotkania niespodziewanie gola strzelił Mateusz Piątkowski.

W drugiej połowie Jagiellończycy stracili czujność i w 49 minucie spotkania strzałem w długi róg naszej bramki wynik wyrównał Grzegorz Bonin.

Mimo doliczonych trzech minut do czasu spotkania Jagiellonii udało się utrzymać taki wynik do końca.

Więcej o meczu, wypowiedzi trenerów i zawodników, przeczytasz w poniedziałkowym papierowym wydaniu Kuriera Porannego.