Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2:1 (zdjęcia)

Redakcja
Kibice wierzyli, że Jagiellonia wygra
Kibice wierzyli, że Jagiellonia wygra Tomasz Sawczuk
Jagiellonia Białystok pokonała Wisłę Kraków 2:1. Mecz miał wyjątkowo dramatyczny przebieg.

Pełne trybuny, wyprzedane wszystkie bilety i jest wielki sukces. Jagiellonia Białystok po utracie gola w pierwszej połowie podniosła się i w ostatnich minutach meczu nie tylko zdobyła kontaktową bramkę, ale wygrała całe spotkanie.

W 42' minucie spotkania naszego bramkarza pokonał Maciej Jankowski.

Po przerwie Jagiellonia atakowała bardziej skutecznie. Ale na bramki trzeba było poczekać. Pierwszą strzelił głową Patryk Tuszyński. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki.

Niecałe dwie minuty później było już 2:1 po świetnym strzale Jana Pawłowskiego. Więcej o meczu przeczytasz w poniedziałkowym papierowym wydaniu Kuriera Porannego.

Tu zobaczysz zdjęcia: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2:1