Innowacje - zapraszamy podlaskie firmy do udziału w tegorocznej edycji rankingu. W załączeniu - ankieta.

Maryla Pawlak-Żalikowska ​[email protected]
Finał Innowacji 2013. Przypomnijmy nagrody i wyróżnienia.Otrzymali je (na pierwszym zdjęciu od lewej): nadinsp. Mirosław Sienkiewicz, Izba Celna w Białymstoku (wyróżnienie dla innowacyjnego urzędu), Jacek Kłos, Plum (kat. produkcja), Henryk Owsiejew, Malow (nagroda specjalna), Andrzej Sobolewski, ChM (wynalazca), Mariusz Jurczewski, Empem (kat. usługi), Wojciech Piekarski, AC S.A. (kat. produkcja), Andrzej Dunaj, KSB Grupa (kat. usługi), Joanna Podbielska, Mlekovita (nagroda specjalna).Nagrodę dla wynalazców otrzymali także: Waldemar Płomiński, Marcin Rożko i Bogusław Grądzki z firmy Polbud S.A. Zakład Eko Energia – z przyczyn zawodowych nie mogli być wczoraj z nami.
Finał Innowacji 2013. Przypomnijmy nagrody i wyróżnienia.Otrzymali je (na pierwszym zdjęciu od lewej): nadinsp. Mirosław Sienkiewicz, Izba Celna w Białymstoku (wyróżnienie dla innowacyjnego urzędu), Jacek Kłos, Plum (kat. produkcja), Henryk Owsiejew, Malow (nagroda specjalna), Andrzej Sobolewski, ChM (wynalazca), Mariusz Jurczewski, Empem (kat. usługi), Wojciech Piekarski, AC S.A. (kat. produkcja), Andrzej Dunaj, KSB Grupa (kat. usługi), Joanna Podbielska, Mlekovita (nagroda specjalna).Nagrodę dla wynalazców otrzymali także: Waldemar Płomiński, Marcin Rożko i Bogusław Grądzki z firmy Polbud S.A. Zakład Eko Energia – z przyczyn zawodowych nie mogli być wczoraj z nami. archiwum
Kapituła organizowanego przez „Poranny” i NOT rankingu doceni nowoczesne rozwiązania - technologiczne, marketingowe, produktowe i organizacyjne

Ranking - organizowany juz po raz dziewiąty -  jest skierowany do wszystkich firm województwa podlaskiego bez względu na ich wielkość i formę własności. Udział w nim jest bezpłatny. 

Innowacje 2015 (data w nazwie wskazuje, że oceniane są rozwiązania wdrożone w przedsiębiorstwie właśnie w 2015 roku) - tak, jak poprzednie edycje ma na celu przede wszystkim promowanie innowacyjności wśród podlaskich firm i podlaskich menedżerów oraz pokazywanie i promowanie dobrych praktyk - firm, które osiągają sukcesy na rynku lokalnym, krajowym i międzynarodowym. 

Hasło tegorocznej edycji  to „Od innowacji do miejsc pracy” - podczas spotkania podsumowującego ranking porozmawiamy o tym, jak nowoczesne rozwiązania wpływają na konkurencyjność firm. I poprawę sytuacji na podlaskim rynku pracy. 

Organizatorami tegorocznej edycji są „Kurier Poranny” i Rada Federacji Stowarzyszeń Naczelnej Organizacji Technicznej. W gronie ekspertów oceniających zgłoszone rozwiązania będą także przedstawiciele Instytutu Innowacji i Technologii Politechniki Białostockiej oraz Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego.
Nagrody będą wręczane firmom w kategorii usługi i produkty, dla firm mikro, małych, średnich i dużych. Wyróżnimy też osoby, które w firmach są odpowiedzialne za najważniejsze innowacje i wręczymy nagrodę w kategorii Młodzi Dynamiczni. Jest ona przeznaczona dla startupu, a dodatkowo  punktowana będzie dynamika przychodów i udział eksportu w przychodzie. 

By wziąć udział w rankingu, wystarczy wypełnić ankietę dostępną poniżej i wysłać ją do północy 10 maja (przedłużyliśmy termin, bo z powodu świąt część firm chętnych do udziału nie mogła zdążyć).
Przycisk Prześlij na końcu formularza przesyła go automatycznie do organizatora rankingu). 

Kliknij tutaj, aby otworzyć
ankietę Innowacji 2015

Jest i inna wersja formularza  -  dostępna w załączniku po prawej stronie tego tekstu - którą  można wypełnić, zapisać na pulpicie i przesłać ją na adres mailowy: [email protected] lub faksem na numer 85 7489 620 lub tradycyjną pocztą (po wydrukowaniu) na adres 15-419 Białystok, ul. św. Mikołaja 1 z dopiskiem Kurier Poranny - Innowacje 2015.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, bądź pytań dotyczących rankingu, w tym ankiety, prosimy o kontakt z autorką tekstu (drogą elektroniczną lub telefonicznie:  85 748 95 52).

innow
 

Przygotuj swój turystyczny biznes na sezon

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie