HIPOKRATES 2023 Ważne informacje dla nominowanych osób i placówek medycznych

Akcja specjalna HIPOKRATES 2023
Gratulujemy nominacji do nagrody w wielkim Plebiscycie Medycznym HIPOKRATES 2023. Już na wstępie życzymy wielu głosów. Oto kilka ważnych informacji udziale o plebiscycie.

Warto dodać zdjęcie i opis

Na liście aktualnych wyników głosowania, przy imieniu i nazwisku nominowanej osoby lub przy nazwie placówki medycznej, może być umieszczone zdjęcie lub logo w przypadku gabinetów, przychodni i szpitali. To bardzo ważne! Dzięki zdjęciom osoby chcące oddać głos łatwiej rozpoznają i odnajdują swoich faworytów. Dodatkowo przesłane przez uczestników akcji zdjęcia będą się ukazywać w artykułach na łamach drukowanego wydania gazety, które będą opisywać liderów plebiscytu.

Warto też rozszerzyć swoją prezentację w plebiscycie dodając więcej zdjęć i opis. Dzięki temu można pełniej zaprezentować się w plebiscycie. W ramach opisu można nie tylko napisać o swojej pracy i karierze zawodowej, lecz także można np. dodać kontaktowy numer telefonu dla pacjentów lub adres strony internetowej lub profilu na Facebooku.

KLIKNIJ i prześlij
zdjęcie i opis

Jak zdobywać głosy

O nominacji do nagrody w Plebiscycie Medycznym HIPOKRATES 2023 warto poinformować rodzinę i znajomych. Z pewnością chętnie oddadzą głosy. Link do artykułu z wynikami głosowania można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora.

Ważna jest także aktywność w mediach społecznościowych, a szczególnie w serwisie Facebook. Dzięki niej można łatwo i szybko poinformować wiele osób o nominacji do nagrody i zdobyć wiele głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku:

  • warto opublikować na profilu lub fanpage'u post z podziękowaniem za nominację. To dobry sposób, aby pochwalić się wyróżnieniem i podziękować za docenienie tym, którzy zgłosili nominację.
    Dobrą ilustracją do tego posta może być list gratulacyjny, który otrzymała każda nominowana osoba SMS-em lub e-mailem przed rozpoczęciem głosowania . W treści posta warto zamieścić instrukcję głosowania.
  • niezależnie od publikacji listu, w kolejnych dniach plebiscytu, warto opublikować także osobny post z grafiką zachęcającą do głosowania. Można też na czas trwania plebiscytu zmienić tło na profilu lub fanpage'u. Jeśli chcesz otrzymać bezpłatnie zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie grafikę lub ilustrację do umieszczenia jako zdjęcie w tle, wypełnij formularz poniżej.
KLIKNIJ i zamów
grafiki na Facebooka
  • opublikowane posty z pewnością szybko zyskają wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się większej liczbie osób.
  • warto publikować posty związane z przebiegiem plebiscytu np. dziękując za oddane głosy
  • można też udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na naszym fanpage'u

Możemy przygotować dla Ciebie projekt plakatu

Dla uczestników plebiscytu, poza bezpłatnymi grafikami do publikacji na Facebooku przygotowujemy także projekty plakatów do samodzielnego wydrukowania.

KLIKNIJ i zamów
projekt plakatu

Publikacje w gazecie i w internecie

Liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w naszym serwisie oraz w serwisach www.naszemiasto.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w drukowanym wydaniu gazety.

Możesz przesłać wiadomość do głosujących

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach w gazecie i w internecie związanych z plebiscytem.

Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. Jeśli chcesz zaproponować treść takiej wiadomość - KLIKNIJ i wypełnij formularz.

Życzymy wielu głosów i zwycięstwa w plebiscycie! :-)

KLIKNIJ i przejdź
do głosowania w akcji
HIPOKRATES 2023

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: HIPOKRATES 2023 Ważne informacje dla nominowanych osób i placówek medycznych - Portal i.pl

Wróć na poranny.pl Kurier Poranny