Gimnazjada w siatkówce chłopców. PG 7 Suwałki najlepsze

Reprezentacja PG 7 Suwałki triumfowała w finale wojewódzkim gimnazjady w siatkówce chłopców. sxc.hu

Gospodarze turnieju, prowadzeni przez Bartosza Jasińskiego) pokonali w finale ekipę PG 3 Augustów (trener Tomasz Kuźmicki) 2:0 (25:11, 25:17). Na podium znalazła się ponadto drużyna PG 15 Białystok (prowadzona przez Joannę Szeszko) która w meczu o trzecie miejsce pokonała PG Mońki (trener Zbigniew Stypułkowski) 2:1 (24:26, 25:6, 15:10).

Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Jakuba Zdancewicza (PG 7 Suwałki). Wśród wyróżnionych siatkarzy z drużyn finałowych znaleźli się: Olaf Januszko (PG 3 Augustów), Kajetan Tokajuk (PG 15 Białystok) oraz Kacper Zalewski (PG Mońki).

W klasyfikacji generalnej gimnazjady na dalszych miejscach zostały sklasyfikowane ekipy PG Tykocin, PG 18 Białystok, PG Wysokie Mazowieckie i PG Klukowo.