W sobotę 13 maja 2017, w godz. 11-18 salon otwiera gabinety dla wszystkich zainteresowanych. Dzień będzie poświęcony medycynie estetycznej oraz nowoczesnej technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi – Tech System. Będzie możliwa bezpłatna diagnoza skóry, dostępne atrakcyjne zniżki na kosmetyki Dr Irena Eris, upominki oraz okazja do udziału konkursy i upominki.

Będzie to też okazja do spotkania z dwoma znakomitymi lekarzami:

  • Doktor Paweł Ponichtera ukończył Akademię Medyczną w Białymstoku na wydziale lekarskim w 2006 roku. Z medycyną estetyczną związany od 11 lat. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pracy na uczelni oraz w trakcie wielu kursów w kraju i za granicą. Ukończył cykl szkoleń dotyczących korekty tkanek miękkich twarzy we Włoszech. Od 2015 roku pełni prestiżową funkcję The World Opinion Leader jednego z największych producentów kwasu hialuronowego w Europie. Obecnie prowadzi cykliczne warsztaty dla lekarzy i kosmetologów w Polsce, Włoszech, Rumunii oraz na Bałkanach. Współtwórca szkoły medycyny estetycznej Aesthetic Academy i właściciel kliniki stomatologii i medycyny estetycznej.
  • Doktor n med. Tomasz Pniewski jest specjalistą dermatologiem, lekarzem akademickim oraz adiunktem w Warszawskiej Akademii Medycznej. Kosmetologią zajmuje się od lat. Paroletnie staże odbywał w Stanach Zjednoczonych. Ma ogromne doświadczenie w zabiegowej dermatologii, specjalizuje się w zabiegach „odmładzających”, czyli w ostrzykiwaniu skóry botuliną i augmentacjach zmarszczek materiałami wypełniającymi. Dr Pniewski jest bardzo znany wśród pacjentek m.in. z perfekcyjnych zabiegów powiększenie i modelowanie ust

Podczas zapisów na zabieg 13 maja w salonie, gość otrzyma voucher na 50 zł.

Zobacz też: Dr Irena Eris Beauty Partner w Royal Hotel & Spa w Białymstoku