Adam Muśko
Adam Muśko
Damian Kądzior
Damian Kądzior Bartek Syta
Złamany nos i wstrząs mózgu - tak zakończył się dla zawodnika Dinama Zagrzeb Damiana Kądziora mecz z Hajdukiem Split

Do fatalnego zdarzenia doszło zaraz na początku drugiej połowy. Były zawodnik Jagiellonii i Wigier Suwałki zderzył się z rywalem Stanko Juriciem po którym nie był już w stanie grać. Kądzior został zmieniony w 52 minucie przez Mislava Orsića. Dinamo przegrało 2:3.

W szpitalu okazało się, że ma złamany nos i wstrząs mózgu. Nie wiadomo, jak długo będzie wracał do zdrowia.

Przeczytaj także: Damian Kadzior najlepszym w sezonie zawodnikiem Dinama Zagrzeb

Kądzior w tym sezonie zagrał w 29 meczach ligi chorwackiej, strzelił dziesięć goli i dziesięć razy asystował. Został wybrany najlepszym piłkarzem Dinama w tym sezonie. Dinamo już wcześniej zapewniło sobie mistrzostwo, a do zakończenia rozgrywek zostały dwie kolejki.