agada, gol24.pl
Chorwacja - Dania 1:1 bramki youtube. Zobacz wszystkie gole, skrót meczu, powtórkę online [WIDEO] Archiwum
Chorwacja - Dania 1:1. Wieczorny mecz niedzielny MŚ 2018 zakończony. Drużyny zremisowały. Zobacz gole, bramki, powtórkę meczu online na youtube.

Mundial 2018. Pierwsze minuty spotkania Chorwacji z Danią, to było prawdziwe trzęsienie ziemi. Oba zespoły dały sobie po razie i mecz... kompletnie siadł. W dogrywce, mimo jedenastki wykonywanej przez Lukę Modricia, również nie doczekaliśmy się rozstrzygnięcia. W konkursie rzutów karnych bohaterem został Danijel Subasić, który obronił aż trzy strzały.

W 4 minucie meczu Chorwacja - Dania Mario Mandżukić strzelił bramkę Chorwacji. Natomiast już w 1 minucie Mathias Jorgensen Danii.

- Na papierze wydają się być minimalnym faworytem, jeśli spojrzymy na kluby w jakich grają. Myślę jednak, że jesteśmy w stanie rozstrzygnąć losy spotkania w regulaminowym czasie gry - powiedział przed meczem Christian Eriksen.

W ćwierćfinale Chorwacja spotka się z reprezentacją gospodarzy turnieju Rosją. Mecz zostanie rozegrany 7 lipca.