krk,aip,red,Hubert Jan Faron
Chelsea - Barcelona 1:1. Bramki i gole youtube [SKRÓT MECZU, WYNIK, BRAMKI, GOLE]. Liga Mistrzów 20.02.2018 East-News
Chelsea - Barcelona 1:1. Bramki i gole youtube [SKRÓT MECZU, WYNIK, BRAMKI, GOLE]. Liga Mistrzów 20.02.2018. To był na najwyższym piłkarskim poziomie. Przez długi czas brakowało jednak dogodnych sytuacji. Barcelona nie potrafiła sforsować zorganizowanej obrony drużyny Antonio Conte. Ostatecznie każda z drużyn zdobyła po jednej bramce. A Leo Messi strzelił swojego pierwszego gola przeciwko Chelsea.

Granie z przeciwko Barcelonie w Lidze Mistrzów nigdy nie jest łatwe zwłaszcza, gdy drugi mecz rozgrywany jest w stolicy Katalonii. Świetnie wiedzieli o tym piłkarze londyńskiej Chelsea, których zadaniem było dzisiaj zdominowanie Barcelony i wypracowanie jak największej przewagi przed trudnym wyjazdem do Hiszpanii. Na ich włąsne życzenie, plan ten nie został zrealizowany.

Rozmowa z Edenem Hazardem po meczu Chelsea - Barcelona (1:1) || Liga Mistrzów UEFA

Pierwsze minuty to lekka przewaga Chelsea. Drużyna Antonio Conte grała dobrze taktycznie i nie pozwalała rozegrać piłki Barcelonie. Już w 5. minucie potężnym strzałem zza pola karnego popisał się Eden Hazard. Później próbował jeszcze strzelać Antonio Rudiger, czy Marcos Alonso. Ale nie były to strzały mogące zaszkodzić bramkarzowi Barcelony.

Chelsea - Barcelona 1:1 [SKRÓT MECZU, WYNIK, BRAMKI, GOLE]. Liga Mistrzów 20.02.2018

Z czasem do głosu zaczęli dochodzić piłkarze Barcelony. Drużyna prowadzona przez Ernesto Valverde coraz dokładniej rozgrywała piłkę. Katalończycy swoich akcji nie finalizowali jednak strzałami. Bramkarz Chelsea w pierwszej połowie, ani razu nie był w większych tarapatach.

WAGs Jagiellonii. Piekne wybranki byłych i obecnych piłkarzy...

Chelsea - Barcelona 1:1 [SKRÓT MECZU, WYNIK, BRAMKI, GOLE]. Bramki i gole youtube

W następnych minutach mecz nieco zwolnił. „The Blues” nie spieszyli się z grą do przodu, natomiast Barcelona nie była w stanie przebić się przez szczelną obronę londyńczyków. W drużynie Chelsea najlepsze wrażenie robił Willian, który dwukrotnie probował pokonać Ter Stegena, ale jego strzały zza pola karnego trafiały w słupek.

Po wznowieniu gry po raz pierwszy publiczności na Stamford Bridge pokazał się Luis Suarez. Urugwajczyk przedarł się przez obrońców gospodarzy i strzelił po ziemi z bardzo ostrego kąta. Strzał, chociaż celny, został jednak wybity przez czujnego golkipera „The Blues”. Wszelkie niewykorzystane szanse z pierwszej części spotkania zwróciły się drużynie Antonio Conte już w 62 minucie. Willian otrzymał piłkę przed polem karnym i po raz trzeci w tym meczu spróbował szczęścia bezpośrednim uderzeniem. Tym razem jednak słupki zostały oszczędzone, a futbolówka zatrzepotała w siatce dając gospodarzom prowadzenie.

Chelsea vs Barcelona 1-1 - All Goals & Extended Highlights - Champions League 20/02/2018 HD

Stan ten nie utrzymał się jednak długo, a o następnej groźnej akcji zawodnicy i kibice Chelsea chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Podanie w poprzek linii obrony Chelsea adresowane do Mosesa przejął Iniesta, który pojawił się przy Nigeryjczyku nie wiadomo skąd. Kapitan Barcelony pięknie wyłożył do nabiegającego na szesnasty metr Messiego, który nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem Courtoisa. W meczu nie zdarzyło się już nic, co mogłoby zmienić wynik i starcie tytanów na Stamford Bridge zakończyło się remisem 1-1.

Barcelona wywozi z Londynu bezcenny remis i gola na wyjeździe, jednak obiektywnie rzecz biorąc, są to prezenty od Chelsea. Niemniej jednak to podopieczni Ernesto Valverde są w lepszej sytuacji przed nadchodzącym rewanżem.

Chelsea vs FC Barcelona 1-1 All Goals and Highlights with English Commentary (UCL) 2017-18 HD 720p