Białostocka policjantka ze złotym medalem półmaratonu

(krk)
KMP w Białymstoku
Sierż. Anna Wojtulewicz z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białymstoku zdobyła złoty medal w półmaratonie.

W minioną sobotę (13 lutego) w miejscowości Ostrów Mazowiecka rozegrany został Ogólnopolski Półmaraton Leśny.

Był to bieg na dystansie 21,097 km, wiodący duktami leśnymi. W zawodach udział wzięła policjantka z Podlasia - sierż. Anna Wojtulewicz, na co dzień pełniąca służbę w Wydziale Ruchu Drogowego KMP w Białymstoku.

Funkcjonariuszka podczas swojego pierwszego startu w takich zawodach w klasyfikacji generalnej zdobyła pierwszą lokatę, z czasem 1 godzina 29 minut

Z informacji uzyskanej od naszej zawodniczki wynika, że to jej drugi półmaraton w życiu i że w takich biegach nie ma dużego doświadczenia. Tym bardziej gratulujemy zwycięstwa.