Białostoccy tenisiści na podium mistrzostw Polski w Sopocie

Białostoccy medaliści (od lewej): Waldemar Lemański, Witold Głuszuk, Piotr Dzikiewicz. Przed nimi Paweł Dzikiewicz Tenis Podlasie
Sześć razy stawali na podium tenisiści z Białegostoku w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Seniorów, które rozegrane zostały na kortach Sopockiego Klubu Tenisowego.

Nestor białostockiego tenisa Witold Głuszuk startując w kategorii plus 75 wywalczył brązowy medal w grze pojedynczej. Drugi medal, w kolorze srebra dorzucił w grze podwójnej.

Waldemar Lemański, już trzeci raz rzędu, wygrał w kategorii plus 60 lat turniej w grze deblowej startując z Wojciechem Andrzejewskim. W turnieju pocieszenia dotarł do finału przegrywając z turniejową "dwójką".

Także złoty medal w grze podwójnej, ale w kategorii plus 30 lat zdobył duet braci Piotr i Paweł Dzikiewiczowie. W grze singlowej Paweł Dzikiewicz w kategorii plus 30 lat wywalczył kolejne złoto, a Piotr Dzikiewicz w kategorii plus 40 lat zdobył srebrny medal.

Medalistom gratulował Wojciech Fibak - gwiazda polskiego tenisa.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani