mck, aip
Barcelona - Roma 4:1 Wszystkie bramki Youtube 04.04.2018 Zobacz gole, skrót meczu, bramki online East News
Barcelona pewnie wygrała na Camp Nou z AS Romą 4:1. Zobacz wszystkie bramki, skrót meczu i najlepsze momenty. Dostępne są online na Youtube.

Barcelona - Roma 4:1 Wszystkie bramki Youtube 04.04.2018 [SKRÓT MECZU, GOLE, SYTUACJE, BRAMKI]

Zdecydowana większość spodziewała się zwycięstwa Barcelony w dzisiejszym spotkaniu. Choć AS Roma postawiła Katalończykom trudne warunki, wynik 4:1 zostawia nas w niemal pewnej sytuacji. Choć głównie zawodnicy Romy zdobywali bramki, te niefortunnie padały na ich niekorzyść. Na trzy trafienia po stronie Barcelony aż dwa okazały się samobójami. Gola na otarcie łez dla "Wilków" zdobył Edin Dżeko.

Barcelona - Roma STREAM ONLINE 04.04.2018 Transmisja TV na żywo za darmo - oglądaj na żywo [STREAM FC BARCELONA - AS ROMA]

Barcelona - Roma 4:1 BRAMKI, SKRÓT MECZU YOUTUBE 04.04.2018 Zobacz gole i skrót

Kiedy goście zaczęli nabierać wiatru w żagle, szybko zostały one zwinięte za sprawą samobójczego trafienia De Rossiego. Niefortunna interwencja kapitana AS Romy, który próbował wybić piłkę spod nóg Messiego. Zamiast na rzut rożny wpakował ją do własnej bramki. Trzeba przyznać, że podopieczni trenera Ernesto Valverde mieli dzisiaj sporo szczęścia.

Zaraz po wznowieniu gry w drugiej połowie padł drugi gol dla Dumy Katalonii - również za sprawą zawodnika Romy. Dośrodkowanie w pole karne. O piłkę walczyli Manolas i Umtiti. Piłka odbija się od Greka, trafia w słupek i jeszcze raz odbija się od stopera Romy tym razem wpadając już do bramki. Kuriozalna sytuacja.

Liga Mistrzów. FC Barcelona - AS Roma - wszystkie bramki online [Youtube] SKRÓT MECZU, GOLE

Zaledwie trzy minuty po trafieniu Manolasa, na 3:0 podwyższył Gerard Pique. Luis Suarez uderzył na bramkę, a Alisson odbił piłkę prosto pod nogi Pique. Stoper Barcelony tylko dopełnił formalności.

Na dziewięć minut przed końcem spotkania gola honorowego zdobył napastnik Edin Dżeko. Bośniak znakomicie odnalazł się w polu karnym, przepchnął Jordiego Albę i spokojnie pokonał Ter Stegena. To trafienie należało się gościom, którzy zaprezentowali się z dobrej strony. Mimo wszystko, szczęście sprzyja lepszym i dziś było po stronie Barcelony.

BARCELONA - ROMA TRANSMISJA ONLINE: Gdzie oglądać mecz na żywo? [STREAM ONLINE LIVE, TRANSMISJA LIVE W TV 04.04.2018]

Tylko jeden klub z Anglii zagra w półfinale LM. "Czym innym są angielskie kluby jesienią, a czym innym wiosną. Zupełnie inaczej wygląda to w Hiszpanii"