ALEXDARG na okładce popularnego magazynu. Znana blogerka pozowała. Zobacz sesję (zdjęcia)

(jul)
Najpopularniejsza blogerka modowa na Podlasiu, Aleksandra Kondratowicz, znana jako ALEXDARG pojawi się na okładce wiosennego wydania magazynu Wedding. Jest to pierwsza sesja okładkowa w jej karierze.

Aleksandra Kondratowicz od prawie półtora roku współpracowała z najpopularniejszym magazynie ślubnym w Polsce Wedding.

ALEXDARG pisała felietony ślubne jej autorstwa oraz była zapraszona do projektów specjalnych związanych z przygotowaniami do jej ślubu i wesela.

Tym razem ALEXDARG będzie zdobić okładkę polskiego magazynu, który będzie dostępny we wszystkich salonach prasowych w Polsce. Oprócz okładki będziemy mogli przeczytać wywiad z blogerką okraszony zdjęciami z przepięknej sesji zdjęciowej, która odbyła się w Studio Stawki w Warszawie. Jednocześnie premiera numeru z ALEXDARG zbiega się z trzecimi urodzinami jej bloga, które przypadają na końcówkę kwietnia. Jak sama zaznacza: „jest to idealny prezent i zaakcentowanie niespełna trzyletniego okresu blogowania”. Zdjęcia ukażą się również na stronie internetowej: www.slubzwedding.pl.

Autorem sesji okładkowej jest, jeden z najbardziej znanych komercyjnych fotografów Jakub Gadzalski. O makijaż i fryzury zadbały: Maja Ptasznik Atelier oraz Aneta Kajzer. Stylizacjami zajęły się: Beata Obidzińska, Renata Migalska, Agnieszka Święcicka.

Czytaj też: Ślub ALEXDARG. Aleksandra Dargiewicz pokazała na YouTube film ze swojego ślubu. Zobacz zmysłowy taniec blogerki [FOTO, WIDEO]

Nominowana w plebiscyscie Osobowość Roku Województwa Podlaskiego 2017. Współpracuje z takimi markami jak Armani Beauty, Lancôme (tytuł #KobietaLancome), Yves Saint Laurent. Przy współpracy z polską graficzką Olką Osadzińską oraz HTC Polska, jej zdjęcie przeistoczyło się w mural w centrum Warszawy będąc częścią ogólnopolskiej akcji „MORE YOU” do kampanii najnowszej linii smartphonów HTC.

Ślub ALEXDARG. Aleksandra Dargiewicz wyszła za mąż. Dziś mij...

Wideo

Dodaj ogłoszenie