Zwłoki mężczyzny przy ulicy Młynowej. Zatrzymano trzech mężczyzn

ma
W czwartek wieczorem w opuszczonym domu przy ulicy Młynowej znaleziono ciało mężczyzny. Policja poinformowała o zatrzymaniu trzech mężczyzn.

Policja oraz karetka pogotowia na miejsce zostały wezwane w czwartek około godziny 21.

Zwłoki mężczyzny w domu przy ulicy Młynowej w Białymstoku

Zgłoszenie dotyczyło znalezienia nieprzytomnego mężczyzny, którego zgon stwierdziła załoga karetki pogotowia. Policjanci zatrzymali 3 mężczyzn mogących mieć związek z tym zdarzeniem. Trafili do policyjnego aresztu gdzie trzeźwieją - przekazał Tomasz Krupa, rzecznik prasowy podlaskiej policji.

iPolitycznie - Dominik Tarczyński - skrót 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny
Dodaj ogłoszenie