Znicz Biała Piska - Jagiellonia II Białystok 1:3

Tomasz Dworzań[email protected]
Kacper Falon zdobył kolejną bramkę w III lidze, ale zaraz potem opuścił boisko z kontuzją Wojciech Wojtkielewicz
Rezerwy Jagiellonii Białystok pokonały na wyjeździe Znicz Biała Piska 3:1 w meczu zaległym 21. kolejki i awansowały na 7. miejsce w tabeli.

To niezwykle ważne zwycięstwo, bo Znicz jest bardzo groźnym zespołem, szczególnie na własnym terenie. Na szczęście mecz dobrze się dla nas ułożył, bo już w pierwszym kwadransie zdobyliśmy dwie bramki - mówi Maciej Kudrycki, asystent trenera Dariusza Bayera.

Wynik otworzył w 4. minucie Kacper Falon, a na 2:0 podwyższył Damian Grabowski. Przy obu trafieniach asysty zaliczył Jonatan Straus. W drugiej połowie ponownie do siatki trafił Grabowski, a gospodarze jedynego gola strzelili w końcówce.

Znicz Biała Piska - Jagiellonia II Białystok. 1:3 (0:2). Bramki: 0:1 - Falon (4), 0:2 - Grabowski (15), 0:3 - Grabowski (66), 1:3 - (80).