Złóż życzenia walentynkowe i wygraj pobyt w Hotelu Białowieski

Redakcja
Udostępnij:
Pochwal się miłosnym wyznaniem i zabierz swoją połówkę na romantyczną noc. Czekamy na Wasze najbardziej oryginalne życzenia walentynkowe.

14 lutego to szczególna data w kalendarzu zakochanych osób.W tym dniu obdarowujemy się prezentami, kwiatami i czułymi wyznaniami. To ostatnie można uczynić na wiele sposobów. Teraz już nie tylko wysyłając tradycyjne listy czy SMSy, ale także wyznając swoje uczucia w gazecie.

Specjalnie z myślą o naszych Czytelnikach, którzy chcą oczarować swoich ukochanych i sprawić im wyjątkową niespodziankę przygotowaliśmy miłą zabawę. W "Kurierze Porannym" rusza konkurs na najpiękniejsze i najbardziej oryginalne życzenia walentynkowe.

To okazja, by na naszych łamach wyznać swoje uczucia, a także zdobyć zaproszenie i wygrać pobyt dla dwóch osób w luksusowym Hotelu Białowieski. Zasady są proste. Wystarczy sms-em wysłać autorskie życzenia. Nie ma tu żadnych ograniczeń. Może to być rymowany wierszyk, romantyczne wyznanie lub po prostu krótki liścik. Osoby, które wyślą SMS zyskują również dostęp do e-wydania naszego dziennika.

Zasady konkursu
1. Aby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy wysłać SMS na numer 7155, wpisując w treści serce.tekst życzeń.
2. Życzenia można wysyłać od 23 stycznia do 9 lutego do godz. 12.
3. Koszt SMSa to 1,23 zł ( z VAT).
4. Wszystkie teksty opublikujemy na naszych łamach 13 lutego.
5. Zwycięzca otrzyma dwuosobowy voucher na nocleg w Hotelu Białowieski.

Wszystkie nadesłane życzenia walentynkowe opublikujemy na naszych łamach 13 lutego. Spośród nich komisja konkursowa wybierze laureata najbardziej oryginalnego wyznania. Ten w nagrodę otrzyma wspomniany voucher.

Regulamin Konkursu na "Najpiękniejsze Życzenia Walentynkowe"

Regulamin Konkursu na "Najpiękniejsze Życzenia Walentynkowe", organizowanego przez Media Regionalne Sp. z o.o. Oddział w Białymstoku wydawcę Kuriera Porannego

§1
Postanowienia ogólne

Organizatorem konkursu "Kuriera Porannego" na " Najpiękniejsze Życzenia Walentynkowe ", zwanym w dalszej części regulaminu konkursem, są Media Regionalne Sp. z o.o., ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa (adres do korespondencji: 15-419 Białystok, ul. św. Mikołaja 1), wydawca "Kuriera Porannego".
Organizator ponosi pełną odpowiedzialność za treść i formę plebiscytu.
Organizator ustala Komisję Konkursową w składzie: Wioleta Wilińska, Anna Siemieniuk, Paweł Kamiński.
Zadaniem Komisji Konkursowej będzie sprawowanie nadzoru nad prawidłowym przebiegiem Konkursu, weryfikacją zgłoszeń, przestrzeganiem zasad regulaminu oraz egzekwowaniem jego postanowień i rozpatrywanie reklamacji.
W konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy Organizatora biorący udział w organizacji i przeprowadzaniu konkursu ani członkowie ich rodzin (do II stopnia pokrewieństwa lub powinowactwa).

§2
Cel

Celem konkursu jest wybór najpiękniejszych, najbardziej romantycznych, a za razem oryginalnych życzeń walentynkowych.

§3
Czas trwania:

Etap I
Zgłoszenia: od 23 stycznia do 9 lutego 2015 r. do godz. 12.00.
Etap II
Prezentacja nadesłanych życzeń i ogłoszenie zwycięzcy:13 lutego na łamach "Kuriera Porannego"

§4
Zasady zgłaszania

Aby zgłosić swoje życzenia walentynkowe do udziału w konkursie należy wysłać SMS na numer 7155 wpisując w treści smsa serce.tekst życzeń.
Koszt jednego smsa to 1,23 ( z vat). W smsie zwrotnym uczestnik otrzymuje kod do e-wydania.
Spośród nadesłanych zgłoszeń Kapituła Konkursu stworzy listę uczestników i wybierze zwycięzcę.
W przypadku, gdy zaistnieje podejrzenie nieprawdziwego zgłoszenia Organizator na wniosek osoby zgłoszonej, bądź na podstawie własnej decyzji usunie niezwłocznie treść życzeń i dane osobowe oraz nie będzie ich publikował na łamach "Kuriera Porannego".
Komisja Konkursowa może podejmować decyzję o wykluczeniu kandydatów niespełniających wymogów regulaminu lub z innych przyczyn wynikających z przepisów i norm społecznych w trakcie trwania Konkursu.
Decyzja Komisji Konkursowej jest ostateczna.
Interpretacja regulaminu należy do koordynatora konkursu.
Organizator zastrzega sobie prawo kontaktu z uczestnikiem konkursu w przypadku niejasności lub wątpliwości związanych z przesłanym tekstem, a także dopuszcza możliwość zmiany na polskie znaki.

§5
Nagroda

Spośród nadesłanych życzeń Komisja Konkursowa wybierze laureata.
Laureatem Konkursu będzie osoba, która prześle najpiękniejsze, najbardziej romantyczne i oryginalne życzenia walentynkowe.
Ogłoszenie wyników nastąpi na łamach Kuriera Porannego 13 lutego 2015 r.
Zwycięzca otrzyma dwuosobowy Voucher na pobyt w Hotelu Białowieskim, obejmujący: 1 nocleg, śniadanie, obiadokolację, nieograniczony dostęp do kompleksu basenowego. Łączna wartość nagrody to 520 zł brutto.
Podatek od nagród w konkursie pokrywa zdobywca nagrody, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Zwycięzca konkursu o sposobie odebrania nagrody zostanie powiadomiony telefonicznie.

§6
Informacja o plebiscycie

Wszelkie informacje na temat konkursu można uzyskać pod numerem telefonu 085 748 96 00, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00 - 16.00.

§7
Postępowanie reklamacyjne

Prawo do wniesienia reklamacji związanej z niniejszym konkursem przysługuje każdemu uczestnikowi konkursu.
Reklamacje należy zgłaszać pisemnie, listem poleconym na adres - Media Regionalne Sp z o.o., ul. św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok z dopiskiem "Życzenia Walentynkowe" albo pocztą elektroniczną na adres [email protected] Reklamacje mogą być zgłaszane przez uczestników konkursu wyłącznie w formie pisemnej od dnia rozpoczęcia konkursu do, najpóźniej 7 dni od dnia opublikowania ostatecznych wyników .
Reklamacje, które wpłyną po tym terminie nie będą uwzględniane.
Reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika Konkursu, przyczynę reklamacji wraz z jej uzasadnieniem oraz czytelny podpis uczestnika Konkursu. Nie podlegają rozparzeniu reklamacje niezawierające danych osoby zgłaszającej oraz opisu powstałego problemu.

§8
Postanowienia końcowe

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nieprawidłowości w połączeniach telefonicznych (w tym SMS-owych) i za przypadki wykonania połączeń przez osoby nieuprawnione.
Organizator nie będzie weryfikował danych wskazanych przez osobę biorącą udział w konkursie z danymi abonenta telefonu komórkowego, z którego wykonane zostało połączenie. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wszelkie nieprawidłowości powstałe w powyższym zakresie.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte przedmiotów stanowiących nagrody w konkursie.
Deklarując wzięcie udziału w konkursie, w sposób przewidziany niniejszym regulaminem, uczestnik wyraża zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu, w tym na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Organizatora i zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu.
Nadawca SMS-a staje się automatycznie uczestnikiem konkursu.
Oddanie głosu przez uczestnika konkursu jest równoznaczne ze złożeniem przez niego oświadczenia, iż wyraża on zgodę na postanowienia niniejszego Regulaminu.
Uczestnik konkursu poprzez wysłanie SMS-a zamawia wiadomość informacyjno-reklamową organizatora, sponsora plebiscytu i lub partnerów reklamowych organizatora.
Wysyłanie wiadomości na dany numer telefonu może być zablokowane po wysłaniu e-maila na adres: [email protected] w tytule wiadomości wpisując stop + numer telefonu. Numer ten w ciągu 72 godzin roboczych zostanie usunięty z listy numerów, na które wysyłane są wiadomości promocyjne i reklamowe.
Akceptując regulamin uczestnik konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych przez Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą: 02-672 Warszawa, ul. Domaniewska 45 w celach marketingowych i reklamowych produktów i usług własnych spółki Media Regionalne, a także innych podmiotów, a także na udostępnianie tych danych spółkom powiązanym z nią kapitałowo. Oświadcza, że został poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania oraz o dobrowolnym charakterze ich udostępniania. Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
Akceptując regulamin uczestnik konkursu wyraża zgodę na przesłanie przez spółkę Media Regionalne treści informacyjnych oraz treści o charakterze informacji handlowej pochodzących od spółki Media Regionalne lub innych podmiotów na podany przez uczestnika adres poczty elektronicznej.
Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania modyfikacji w postanowieniach regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian poszczególnych czynności Konkursowych oraz terminów. W takim przypadku zobowiązany jest niezwłocznie podać informacje o tych zmianach na stronie internetowej.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za działanie lub zaniechanie uczestników konkursu oraz osób trzecich (m.in. Poczty Polskiej, firm kurierskich, operatorów sieci komórkowych).
Zaplecze techniczne usług SMS zapewnia firma Polskapresse Sp. z o.o., właściciel systemu Hermes.
Numery telefonów osób biorących udział w głosowaniu SMS-owym będą przechowywane w celach marketingowych przez firmę Polskapresse Sp. z o.o., właściciela systemu Hermes.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Kurier Poranny
Dodaj ogłoszenie