Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich dla Pronaru Narew

Redakcja
11 marca 2015 odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród i dyplomów MTP. Nagrodę dla Pronaru odebrał pełnomocnik Zarządu ds. Funduszy  Unijnych - Sławomir Zubrycki (na zdjęciu drugi od lewej).
11 marca 2015 odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród i dyplomów MTP. Nagrodę dla Pronaru odebrał pełnomocnik Zarządu ds. Funduszy Unijnych - Sławomir Zubrycki (na zdjęciu drugi od lewej).
Złoty Medal MTP jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku.

Laureatami konkursu są innowacyjne produkty zgłaszane przez firmy, które potrafią prowadzić biznes niezależnie od zmiennych warunków gospodarczych i wykorzystywać szanse, jakie przynosi otoczenie rynkowe.

Przez cały ubiegły rok na każdych targach organizowanych przez MTP, eksperci zasiadający w Sądach Konkursowych nagradzali Złotym Medalem najlepsze produkty. Przechodziły one do plebiscytu Wybór Konsumentów, w którym wybierany był tylko jeden produkt. Działo się to poprzez głosowanie na stronie internetowej www.zlotymedal.mtp.pl oraz na specjalnych Strefach Mistrza zlokalizowanych w przestrzeni targów.

W roku 2014 spośród 329 laureatów konkursu o Złoty Medal MTP, którzy zdobyli uznanie ekspertów, konsumenci wybrali 36 produktów zasługujących w ich oczach na szczególne wyróżnienie.

Pronar otrzymał dwa Złote Medale za mobilny przesiewacz bębnowy MPB 18.47 - Złoty Medal MTP oraz Złoty Medal-Wybór Konsumentów.

  • Pierwszy jest przyznawany przez sąd konkursowy targów, w którego skład wchodzą eksperci reprezentujący różne dziedziny życia gospodarczego.
  • Drugi jest przyznawany przez internautów i zwiedzających targi, którzy przez trzydzieści dni od rozpoczęcia targów oddają głosy za pośrednictwem witryny internetowej oraz na specjalnie przygotowanych stoiskach. Najwięcej, bo aż 57,89 proc. głosów, oddano właśnie na Mobilny Przesiewacz Bębnowy MPB 18.47. 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny