Zielone Dojlidy. Kameralna zabudowa w dzielnicy przyszłości

Materiał informacyjny ROGOWSKI-DEVELOPMENT
Wydawać by się mogło, że mieszkać można wszędzie. Przemyślany zakup nieruchomości to jedna z najważniejszych inwestycji w życiu każdego człowieka. To od tego, w dużej mierze zależy jak będzie wyglądało nasze codzienne funkcjonowanie. Nie bez powodu, akurat ta lokalizacja zaciekawiła grupę Rogowski Development. Dojlidy to piękna przeszłość, ale także przyszłość Białegostoku.

Dojlidy to obecnie, jedno z najbardziej rozwijających się osiedli w Białymstoku. To tu, swoje siedziby przenoszą istotne firmy z naszego regionu. Tereny inwestycyjne na Dojlidach to jedne z najbardziej atrakcyjnych miejsc, dostępnych na mapie naszego miasta. Oczywiście z punktu widzenia biznesowego, ale także ogromnego potencjału mieszkalnego.

To właśnie w tej części Białegostoku postanowił zainwestować także Remigiusz Rogowski, prezes grupy Rogowski Development. Z dala od strefy biznesu, w cichej okolicy – nie bez powodu na nazwę, powstają „Apartamenty Zielone Dojlidy”.

W zgodzie z naturą

Apartamenty Zielone Dojlidy to niska zabudowa wielorodzinna, z atrakcyjną bliskością natury, ciszy i spokoju. Co ważne umiejscowienie inwestycji jest świetnie skomunikowane z centrum Białegostoku, jak również resztą miasta. Inwestycję bowiem okalają jedne z głównych arterii drogowych w mieście. Są to ulice Dojlidy Fabryczne, Niedźwiedzia oraz Ciołkowskiego. Nie oznacza to jednak, że na terenie mieszkalnym będzie głośno. Wręcz przeciwnie. Bezpieczna odległość inwestycji od uprzemysłowionej części dzielnicy jest znaczna. Podobnie z odległościami do głównych ulic. Komfort mieszkańców to jedna z najważniejszych wartości, które przy realizacji nieruchomości – stawia sobie za cel białostocki deweloper.

Wtopione w teren

Powstające budynki nie mają na celu rzucania się oczy. Ich charakterystyka jest spójna z otaczającą je architekturą. 4-piętrowe budynki ulokowane są w sposób taki, by żaden z nich, nie zabierał kolejnemu dostępu do światła dziennego. Dodatkowo jasna fasada, z zagospodarowaną wokół zielenią tworzą bardzo przyjazny dla oka klimat. Elementem charakterystycznym, a także nadającym ożywionej tonacji dla całej nieruchomości – są pomarańczowo-brązowe akcenty. Barwa ta wprowadza dodatkowy dynamizm, a także rozświetla całą inwestycję. Mieszkańcy wyższych kondygnacji mają do dyspozycji przeszklone balkony, natomiast właściciele mieszkań parterowych, mogą liczyć na kawałek „własnego, ogrodzonego trawnika”. Całość inwestycji wypełniają: zagospodarowana zieleń, skwerki spacerowe oraz place zabaw dla najmłodszych. Dla zmotoryzowanych właścicieli przewidziane są miejsca parkingowe.

Metraże i niespodzianka dla klientów

W ramach inwestycji, powstanie 80 mieszkań o metrażach od 40 do 80 metrów kwadratowych. Ze względu na umiejscowienie osiedla, lokale mieszkalne są dobrze doświetlone. A to zasługa odpowiedniego usytuowania względem stron świata i braku otaczającej wysokiej zabudowy. Przestronność oraz odpowiednia funkcjonalność mieszkań to kolejne plusy inwestycji. Dodatkowo, do zakupu mieszkania, firma Rogowski Development oferuje program "Projekt Aranżacji Mieszkania Gratis". Na osoby zainteresowane kupnem mieszkania w ramach Zielonych Dojlid, w dziale sprzedaży dewelopera, czeka architekt wnętrz. Wystarczy pokazać mu plan swojego mieszkania, określić własne oczekiwania, upodobania oraz gust, a resztą zajmie się ekspert wnętrzarski, który na podstawie zebranych informacji zaproponuje Państwu rozwiązania usprawniające życie w nowym domu. Jego wieloletnie doświadczenie w branży wnętrzarskiej, pozwoli klientom, już na etapie zakupu, zobaczyć mieszkanie własnych marzeń. A jak wiadomo, funkcjonalne i estetyczne mieszkanie to po prostu szczęśliwsi domownicy. Usługa jest skierowana do klientów Rogowski Development i jest całkowicie bezpłatna.

Dzielnica z duszą

To przecież tu znajduje się siedziba Parku Naukowo-Technologicznego, w okolicy znajdziemy podstrefę ekonomiczną i uczelnie wyższe. W najbliższym sąsiedztwie mamy Pałac Lubomirskich i Pałac Hasbacha. Wszystko to okalają zielone parki. To także tu znajduje się jedna z największych atrakcji miejskich, mianowicie Zalew Dojlidy, miejsce rekreacji, sportu i odpoczynku w naszym regionie – wylicza Remigiusz Rogowski. Dla wielu ludzi idealnym rozwiązaniem jest mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy, gdy mogą odpocząć od zgiełku miasta i tętniącego życiem centrum, a także zrelaksować się i wyciszyć po pracy. A to wszystko w niewielkiej odległości od śródmieścia.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Ruszyła sprzedaż mieszkań. Oddanie do użytku nastąpi w lipcu 2022 roku. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z inwestycją. Więcej informacji dotyczących Zielonych Dojlid oraz cen nieruchomości znajdziecie Państwo pod linkiem: http://www.rogowskidevelopment.pl/investments/apartamenty-zielone-dojlidy/

Dodaj ogłoszenie