Zawodnicy Białostockiego Klubu Karate Kyokushin KANKU na podium Pucharu Polski w Karate Kyokushin (zdjęcia)

Adrian Kuźmiuk
Białostoccy karatecy na podium Pucharu Polski w Karate Kyokushin
Białostoccy karatecy na podium Pucharu Polski w Karate Kyokushin Białostocki Klubu Karate Kyokushin KANKU
W sobotę 18 grudnia 2021r w Bydgoszczy został rozegrany Puchar Polski w Karate Kyokushin.

W turnieju brało udział 406 zawodników z 88 klubów z Polski. W tym prestiżowym turnieju aż troje zawodników Białostockiego Klubu Karate Kyokushin „KANKU” stanęło na podium:

• Rozalia Pawilcz – 1 miejsce w kat. Juniorek +60 kg
  • Martyna Łuka – 3 miejsce w kat. Juniorek Młodszych +55 kg
  • Wiktor Klimaszewski - 3 miejsce w kat. Juniorzy Młodsi +65 kg

Warto podkreślić, że w walce finałowej - po 2 minutowej dogrywce, Rozalia Pawilcz pokonała tegoroczną Mistrzynię Polski Juniorek z Radzymina - mówi sensei Dariusz Cymmerman z Białostockiego Klubu Karate Kyokushin "KANKU".