MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zapraszamy wszystkie firmy z województwa podlaskiego do udziału w rankingu Superfirmy

Maryla Pawlak-Żalikowska [email protected]
Laureaci ubiegłorocznej 5. edycji rankingu Superfirmy wraz z członkami kapituły rankingu i redaktorem naczelnym Gazety Współczesnej podczas gali w Hotelu Podlasie
Laureaci ubiegłorocznej 5. edycji rankingu Superfirmy wraz z członkami kapituły rankingu i redaktorem naczelnym Gazety Współczesnej podczas gali w Hotelu Podlasie
Już po raz szósty chcemy pokazać przykłady społecznej odpowiedzialności biznesu działającego w naszym regionie

Społeczną odpowiedzialność biznesu promujemy rankingiem Superfirmy od roku 2010. Przypomnijmy, że pojęcie to (znane na świecie pod angielskim skrótem CSR - Corporate Social Responsibility) oznacza, że podczas swojej działalności przedsiębiorstwa nie tylko spełniają wymogi przewidziane prawem, ale także dbają "ponadnormatywnie" o środowisko, konsumentów, pracowników czy rozwój społeczności lokalnej.

Nasz ranking to okazja, żeby przyjrzeć się tym wszystkim zagadnieniom na poziomie powiatów województwa podlaskiego. I zapraszamy do udziału w Superfirmach przedsiębiorstwa każdej wielkości: od najmniejszych po duże. Ten fakt wyróżnia nasz ranking spośród wszystkich projektów promujących CSR w kraju. Nie mamy przy tym złudzeń - regionalne firmy nie zawsze są w stanie działać z rozmachem, na jaki mogą sobie pozwolić wielkie krajowe korporacje. Ale  to nie znaczy, że te wartości nie są dla nich ważne. My doceniamy nawet działania w mniejszej skali.

Uwaga:
w tym roku po raz  pierwszy wprowadzamy dodatkową kategorię w naszym rankingu.  Otóż wszystkie banki spółdzielcze, niezależnie od swojej siedziby, od tego roku rywalizują w jednej kategorii. Najlepszy bank spółdzielczy, który otrzyma najwyższą liczbę punktów, zostanie wyróżniony tytułem „Bank Superodpowiedzialny”.

W tym roku partnerem merytorycznym rankingu, którego głównym organizatorem jest Gazeta Współczesna, jest Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

A wzorem dwóch poprzednich edycji współorganizatorem Superfirm 2015 będzie Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku. Dlatego poznamy nie tylko firmy, które w swoich powiatach wyróżniają się działaniami zgodnymi z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu (im przyznamy tytuły Superfirm), ale także poznamy ludzi, którzy najlepiej w 2014 roku wykorzystywali fundusze z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Wskażą ich Powiatowe Urzędy Pracy z woj. podlaskiego, a uhonorowani będą tytułami Kapitalnych Przedsiębiorców. - To będzie ukłon w stronę przeszłości. Natomiast zaczynamy już szykować nową ofertę aktywizującą zawodowo bezrobotnych młodych ludzi w regionie - opowiada Janina Mironowicz, dyr. WUP w Białymstoku. - Choć nie ma takiego przymusu, wszystkie podlaskie powiatowe urzędy pracy zgłosiły już swoje wnioski, żeby uczestniczyć w nowym rozdaniu funduszy europejskich w Programie "Wiedza. Edukacja. Rozwój". Umożliwia on m.in. organizację staży, poradnictwa pracy czy wspierania dotacjami działalności gospodarczej zakładanej przez młodych ludzi w naszym województwie.

Uwaga: żeby wziąć udział w 6. edycji Superfim należy wypełnić ankietę zgłoszeniową. Jest ona dostępna w załączniku obok tego tekstu. Wypełnioną ankietę prosimy przesłać najpóźniej do 15 maja na adres  **[email protected]**

Ankieta może być także przesłana w formie:

* papierowej na adres: Gazeta Współczesna, ul. Św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok

* faksem na numer: 85 748 96 20 

 W razie potrzeby proszę o kontakt pod numerem: 85 7489 552

Regulamin rankingu znajdziecie Państwo klikając tutaj

superfirmy

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny