Zapasy. Udany Puchar Polski w sumo dla zawodników UAKS Podlasie Białystok

ma
Puchar Polski w sumo w Dębicy
Puchar Polski w sumo w Dębicy UAKS Podlasie Białystok
Na rozegranym w Dębicy Pucharze Polski seniorów i juniorów w sumo zawodnicy UAKS Podlasie Białystok zdobyli 9 medali.

Wśród seniorek zawodniczki białostockiego klubu zdobyły dwa krążki: srebro Monika Borowska w kategorii 50 kg oraz brąz Agata Choroszucha w kategorii 80 kg.

Natomiast wśród juniorek dwa razy na podium stały Karolina Domaszuk (złoto w kategorii 65 kg i brąz w kategorii 60 kg) i Joanna Baranowska (srebro w kategorii 70 i 75 kg). Ponadto medale zdobyli: srebro Marcin Kasjaniuk (kat. 70 kg), brąz Marta Choroszucha (kat. 70 kg) oraz brąz Marcin Choroszucha (kat. 80 kg).