Arslanbek Salimov został mistrzem Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym, a Dariusz Ryżykow i Mairbek Salimov brązowymi medalistami. Zapaśnicy reprezentują KS Wschód Białystok.

Mistrzostwa Polski w zapasach w stylu klasycznym, w których startowało 101 najlepszych seniorów z 19 klubów z całego kraju, rozegrane w Radomiu, zakończyły się sukcesem 19-letniego Arslanbek Salimov z KS Wschód Białystok, który wywalczył złoty medal w kategorii 63 kg. W turnieju wystartował także po latach przerwy trener KS Wschód Dariusz Ryżykow. Powrót zakończył się brązowym medalem w kategorii 82 kg.

Brat Arslanbeka Mairbek także stanął na podium mistrzostw Polski, wywalczył brązowy medal w kategorii 67 kg. O medal otarł się Arbi Magomedov, który ostatecznie zajął piątą lokatę w wadze 63 kg.