Na podium z nr 1 Szymon Godun (KS Wschód Białystok)
Na podium z nr 1 Szymon Godun (KS Wschód Białystok) KS Wschód
W Białymstoku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – region D w zapasach w stylu klasycznym. Na podiach stanęli reprezentanci czterech podlaskich klubów: KS Wschód Białystok, MOSiR Grajewo, Podlasie Białystok i Olimpik Suwałki.

W Białymstoku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – region D w zapasach w stylu klasycznym z udziałem klubów z województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego. Na podiach w swoich kategoriach wagowych z podlaskich klubów stanęło 10 zawodników.

Najwięcej cztery krążki przypadło w udziale zawodnikom KS Wschód Białystok. Indywidualnie zwyciężyli: w kategorii 41kg Szymon Godun i w kategorii 57 kg Mustafa Chalashev. Srebrny medal zdobył w kategorii 52 kg Filip Wnorowski, a brązowy medal również w kategorii 52 kg Volodymyr Sosnovskyi.

Trzy medale wywalczyli zawodnicy MOSiR Grajewo. Złoty: w kat. 48 kg Alan Szreder, srebrny w kat. 38 kg Konrad Drzymkowski i brązowy w kategorii 52 kg Paweł Tutaj.

Kategorię 75 kg zdominowali zapaśnicy Podlasia Białystok. W finale Krzysztof Gryniewski pokonał Sewana Bargizyjana.

Jeden brązowy medal dla Olimpika Suwałki zdobył w kategorii 48 kg Bartosz Staniszewski.

Ponadto juniorzy rywalizowali w Warszawie w Pucharze Polski Juniorów w stylu wolnym. Arbi Magomedov (KS Wschód) w kategorii 61 kg i Andrei Shlyaga (KS Wschód) w kategorii 79 kg zdobyli brązowe medale. Także trzecie miejsce w kategorii 65 kg wywalczył reprezentant Podlasia Białystok Mateusz Kasjaniuk.