Zakupy na raty z Allegro. Aktywuj Allegro Pay i płać kiedy chcesz

Materiał informacyjny Allegro

Advertisement

Chcesz kupić produkt na Allegro, ale obawiasz się, że obecnie jego cena przekracza twoje finansowe możliwości? Nic straconego! Z Allegro Pay możesz podzielić płatność i zapłacić za towar nawet w ciągu 20 miesięcy.

Największa platforma zakupowa w naszym kraju od lat cieszy się rosnącą popularnością, dzięki prostym transakcjom, błyskawicznej przesyłce, a przede wszystkim bezpiecznym zakupom.

Aby zapewnić swoim klientom jeszcze większy komfort, sprawiając, że prezentowane towary będą zawsze dostępne dla jak najszerszej grupy kupujących, Allegro proponuje zakupy na raty w usłudze Allegro Pay.

Kupuj i płać kiedy ci wygodnie

Potrzebujesz do domu nowego sprzętu AGD, RTV lub czegokolwiek innego? A może chcesz komuś sprawić niespodziankę, obdarowując go jednym z tysięcy produktów z Allegro? Dzięki usłudze Allegro Pay, zarówno zaplanowane, jak niezaplanowane wydatki nie nadwyrężą twojego portfela. Bowiem za zamówione zakupy będziesz mógł zapłacić w dogodnych ratach. Do wyboru jest wiele opcji, więc każdy będzie mógł wybrać taką, która jemu najbardziej odpowiada.

Opłatę za wybrany produkt możesz uiścić w 3, 5, 10, a nawet 20 miesięcznych spłatach – z których trzy ostatnie mają spłaty na poziomie jedynie 7,2 procenta.

Przy okazji rozważyć można skorzystanie z usługi Allegro Smart, ponieważ wariant 3-miesięczny dostępny jest właśnie dla osób korzystających z darmowych dostaw. Warto wspomnieć, że opcja ta wolna jest od dodatkowego oprocentowania.

Korzystając z Allegro Pay możesz także dokonać jednorazowej spłaty w ciągu 30 dni, jeśli wartość twojego koszyka wraz z kosztem dostawy wynosi minimum 30 zł i nie jest większa niż wysokość twoich środków. Takie rozwiązanie z pewnością pomoże ci sprawdzić zakupiony produkt i upewnić się, że właśnie o niego ci chodziło.

Osoby korzystające z Allegro Pay mogą bez przeszkód realizować spłaty - BLIKIEM, kartą płatniczą lub szybkim przelewem. Platforma gwarantuje przy tym pełną ochronę transakcji oraz pomoc przy ewentualnych zwrotach i reklamacjach.

Ponieważ wszystkie informacje na temat zakupów na raty i harmonogram ich spłat znajdują się w zakładce Allegro Pay, zawsze masz wszystkie wydatki pod kontrolą.


Advertisement

Jak korzystać z Allegro Pay?

Aby w pełni cieszyć się zakupami na raty wystarczy w prosty i szybki sposób aktywować swoje konto za pomocą strony https://allegro.pl/metody-platnosci/allegro-pay

Aktywacja jest całkowicie bezpłatna, a usługa dostępna będzie już od pierwszych zakupów. Zazwyczaj już w ciągu kilkudziesięciu sekund po wypełnieniu wniosku otrzymujemy informację o naszych środkach.

W ramach Allegro Pay finansowania udziela Allegro Pay sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dzięki temu nie będziemy musieli podpisywać żadnych dodatkowych umów z zewnętrznymi instytucjami finansowymi.

Raty dla każdego indywidualnego Allegrowicza

Aby w pełni skorzystać z Allegro Pay, należy spełnić kilka warunków, które w większości od razu spełnia każdy użytkownik serwisu.

Mianowicie trzeba mieć na platformie aktywowane wcześniej zwykłe konto, być osobą pełnoletnią (do 75 roku życia) z polskim obywatelstwem i ważnym dowodem osobistym oraz być konsumentem i wykorzystać towary opłacone z Allegro Pay na cele indywidualne.

W aktywacji usługi pomoże nam także posiadanie adresu e-mail, aktywnego numeru telefonu oraz włączone profilowanie danych osobowych przez Allegro (można to sprawdzić w zakładce Personalizacja).

Więcej informacji znajdziemy w zakładce „Allegro Pay – najczęściej zadawane pytania”.

Materiał oryginalny: Zakupy na raty z Allegro. Aktywuj Allegro Pay i płać kiedy chcesz - Dziennik Bałtycki

Dodaj ogłoszenie