MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zakończenie roku w Szkole Podstawowej nr 53 za nami. Uczniowie odebrali świadectwa i świętowali z rodziną, nauczycielami i przyjaciółmi

Urszula Śleszyńska
Urszula Śleszyńska
Humory dopisywały
Humory dopisywały Elżbieta Kackieło/ II LO
Aż 62 absolwentów Szkoły Podstawowej nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku odebrało w czwartek, 20 czerwca, świadectwa ukończenia szkoły. Prawie sto procent uczniów otrzymało świadectwo z wyróżnieniem! To ogromny sukces zarówno tych młodych ludzi, jak i pedagogów i rodziców, którzy przez cały rok szkolny wspierali i zachęcali do nauki.

Cała uroczystość przebiegła w miłej, podniosłej atmosferze. Ale nie brakowało też wakacyjnego luzu, który wkradł się w szkolne mury. Dyrekcja serdecznie gratulowała uczniom imponujących wyników w nauce, a cała kadra pedagogiczna zapewniła, że trzyma kciuki za pomyślne wyniki egzaminu ósmoklasisty i życzy powodzenia w rekrutacji do wymarzonych szkół średnich.

Duma z osiągnięć naukowych i nie tylko

Jestem dumny osiągnięć naukowych moich uczniów – przyznał dyrektor szkoły Dariusz Bossowski. - Wielu z nich zostało laureatami konkursów i olimpiad przedmiotowych. To młodzi ludzie otwarci na świat i wrażliwi na potrzeby innych, mający wiele zainteresowań i pasji. Działali w szkolnym wolontariacie, brali udział w wielu akcjach charytatywnych, osiągali sukcesy sportowe, czym udowadniali, że nauka i sport mogą iść w parze. Cieszę się, że z wieloma spośród nich spotkam się we wrześniu w murach II LO.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego nie zabrakło też występów, gratulacji, podziękowań i wzruszeń. Rodzice świętowali razem ze swoimi dziećmi pamiętając, że każdy koniec jest początkiem nowej drogi. Takiej, w którą ci młodzi ludzie wejdą z solidnymi podwalinami i wiedzą, która na pewno jeszcze nie jeden raz przyda im się w życiu. Wychowawcy dziękowali uczniom, a ci - nauczycielom, dyrekcji i wszystkim pracownikom szkoły. Teraz czas na zasłużone wakacje!

od 16 lat
Wideo

Dziś 81. rocznica Ludobójstwa na Wołyniu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny