Promień Mońki - Cresovia Siemiatycze 1:1
Promień Mońki - Cresovia Siemiatycze 1:1 Wojciech Wojtkielewicz
Zainaugurowała rozgrywki IV liga podlaska. W Mońkach miejscowy Promień podejmował Cresovię Siemiatycze. Gospodarze byli bardzo bliscy zainkasowana trzech punktów. Od 67 minuty, po strzale Macieja Odyjewskiego, prowadzili 1:0. Niestety, błąd obrony w końcówce kosztował ich utratę pewnego zwycięstwa. W 85 minucie wyrównał Daniel Barwiejuk i mecz zakończył się remisem. Pozostałe sobotnie wyniki IV ligi: Wissa Szczuczyn - KS Michałowo 3:0, Sparta Augustów - Krypnianka Krypno 1:6, ŁKS 1926 Łomża - Wigry II Suwałki 5:1. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii z meczu Promienia Mońki z Cresovią Siemiatycze.