Wypłata odszkodowania jeszcze tego samego dnia? Szybkie i wygodne zgłaszanie urazów w PZU

Materiał informacyjny PZU
Zgłoszenie urazu online i wypłata pieniędzy jeszcze tego samego dnia? PZU udowodnił, że to możliwe! Jako pierwszy ubezpieczyciel w Polsce wprowadził innowacyjną usługę. Teraz klient PZU może samodzielnie skorzystać z wirtualnej makiety przedstawiającej sylwetkę człowieka i zaznaczyć na niej doznane urazy. Nie trzeba odwiedzać oddziału, aby dostarczyć potrzebną dokumentację czy złożyć wniosek o odszkodowanie. Jak zgłosić urazy online, żeby pieniądze trafiły na konto jeszcze tego samego dnia?

Wniosek o odszkodowanie złożysz bez wychodzenia z domu. Zgłoszenie urazu online w PZU krok po kroku

Doznałeś urazu i chcesz złożyć wniosek o odszkodowanie? Teraz możesz samodzielnie skorzystać z wirtualnej makiety przedstawiającej sylwetkę człowieka i oznaczyć na niej doznane urazy. Jak to działa?

  • na intuicyjnej makiecie przedstawiającej sylwetkę człowieka zaznaczasz urazy, jakich doznałeś,
  • następnie otrzymujesz informację o wysokości proponowanego świadczenia,
  • jeżeli zaakceptujesz zaproponowaną przez PZU kwotę, a przesłana dokumentacja potwierdzi informacje, które przekazałeś na etapie zgłoszenia, pieniądze trafią na Twoje konto nawet tego samego dnia.

Wszystko możesz zrobić nie ruszając się z kanapy m.in. poprzez stronę internetową zgloszenie.pzu.pl, a także aplikację mobilną mojePZU.

To nie koniec ułatwień dla klientów PZU – przez Internet załatwisz także inne sprawy

W ramach „Samoobsługi”, klienci PZU mogą skorzystać także z nowego narzędzia dotyczącego spraw z tytułu zgonów i urodzeń. Już podczas rejestracji zgłoszenia dostaniesz informację o należnej kwocie świadczenia. Przysłanie niezbędnych dokumentów zostało maksymalnie uproszczone. Uruchamiając opcję „Link dokumentacja”, otrzymasz wiadomość zawierającą link, za pomocą którego możesz samodzielnie i całkowicie bezpiecznie przesłać wymagane dokumenty.

W krótkim czasie opracowaliśmy i wdrożyliśmy innowacyjne rozwiązania, które są jednocześnie wygodne i łatwe w użytkowaniu dla klientów. Nowa usługa od PZU to wykorzystanie najnowszych technologii i dobrych praktyk w zakresie oferowania nowatorskich rozwiązań milionom klientów – mówi Grzegorz Goluch, Dyrektor Zarządzający ds. Obsługi Szkód i Świadczeń w PZU.

Materiał oryginalny: Wypłata odszkodowania jeszcze tego samego dnia? Szybkie i wygodne zgłaszanie urazów w PZU - Polska Times

Dodaj ogłoszenie