Wygoda w nowoczesnej odsłonie. Apartamenty Sukienna w Białymstoku

Artykuł sponsorowany Rogowski Development
Co do wygody mieszkania w centrum miasta, nikogo nie trzeba przekonywać. Sklepy, szkoły, przychodnie, kluby, restauracje, kina, teatry, wszystko, czego potrzebujemy znajduje się tu w zasięgu ręki. A gdyby tak dołączyć do tego nowoczesny design budynku i jego podwyższony standard? Odpowiedzią rynku są Apartamenty „Sukienna”, inwestycja firmy Rogowski Development.

Klasyka i nowoczesność. To połączenie sprawdzało się na rynku nieruchomości wielokrotnie. Apartamenty „Sukienna” są tego najlepszym przykładem. To inwestycja o podwyższonym standardzie składająca się apartamentowców ulokowanych niedaleko centrum Białegostoku.

Prestiż wnętrz i darmowy projekt

Znakiem rozpoznawczym marki Rogowski Development są duże okna, przeszklenia, które pozwalają na dostęp do naturalnego, dziennego światła. Dzięki temu mieszkania są idealnie doświetlone. W tym przypadku nie mogło być inaczej. Mieszkania inwestycji to dwu-, trzy- i czteropokojowe apartamenty o powierzchni od 32 do 109 metrów kwadratowych. Każde mieszkanie wyposażone jest w antywłamaniowe drzwi wejściowe, instalację domofonową, każde posiadają balkony, loggie lub tarasy. Apartament można nabyć w stanie surowym, bądź deweloperskim.

Dla naszych klientów, przewidzieliśmy prezent. Oferujemy darmową usługę projektu aranżacji mieszkania. Wystarczy, że przyjdziecie Państwo do nas do biura, pokażecie plan mieszkania, które zakupiliście w naszej inwestycji, a w ramach prezentu, określając Wasze preferencje, upodobania i gusta, zaproponujemy Wam projekt wnętrza gratis, sporządzony przez naszego architekta i projektanta wnętrz. Będąc na rynku wiele lat, możemy zapewnić Was, że nasze rozwiązania usprawniają codzienne życie naszych klientów. Po szczegóły zapraszam do biura sprzedaży – mówi Remigiusz Rogowski, Prezes Grupy Kapitałowej Rogowski Development.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY INWESTYCJI

http://www.rogowskidevelopment.pl/investments/apartamenty-sosnowa/

Tuż obok centrum

Inwestycja znajduje się przy ulicy Sukiennej i ulokowana jest na pograniczu dzielnic Przydworcowe i Osiedle Centrum. Do ścisłego centrum Białegostoku, z ulicy Sukiennej, idziemy spacerkiem 10 minut. Po drodze, w najbliższym otoczeniu mijamy wydziały uczelni wyższych, kluby sportowe, Operę i Filharmonię Podlaska, liczne restauracje i kawiarnie, drogerie i apteki, oddziały banków i urząd pocztowy, kościoły, centra medyczne Bema, Medicover i Kendron, park trampolin, kino Forum, centrum handlowe Pasaż Bema, park Centralny i park Branickich, a także park Dziekońskiej ze skateparkiem. Brzmi znajomo, prawda? Ale to nie wszystko. W promieniu blisko 500 metrów znajdują się sklepy spożywcze Biedronka, Społem i Żabka. W pobliżu znajdują się placówki oświatowe takie jak I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, X Liceum Ogólnokształcące, szkoła podstawowa nr 2 im. ks. J. Twardowskiego, przedszkole samorządowe nr 27 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego i przedszkole samorządowe nr 53 Plastuś. Nie można jednak zapominać o tym, że bezpośrednie miejsce zlokalizowania apartamentów i ich najbliższe otoczenie charakteryzuje zabudowa mieszkaniowa, co oznacza ciszę i spokój. Punkty handlowo-usługowe oraz rozwinięta infrastruktura, a także główne arterie komunikacyjne znajdują się w bezpiecznej i komfortowej odległości. Bezpośredni teren wokół budynków zagospodarowano piękną zielenią.

Architektura przyszłości

Podwyższony standard mieszkań, to nie jedyna cecha wyróżniająca inwestycję. W oko wpada i jednocześnie zaciekawia nowoczesny wygląd zewnętrzny apartamentowców. Elewację pięciopiętrowych budynków utrzymano w odcieniach szarości i bieli, wykończono panelami oraz cegłą klinkierową. Urozmaicono ją licznymi przeszkleniami, panoramicznymi oknami, stalowymi lub szklanymi balustradami balkonowo-tarasowymi. Całość można określić dwoma słowami – spójna elegancja.

Komunikacja

Lokalizacja inwestycji pozwala na szybki dostęp do ulic Oskara Sosnowskiego, Konstantego Kalinowskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Bohaterów Monte Cassino i Legionowej. W 5 minut samochodem można dojechać do ścisłego centrum Białegostoku. Dworzec Główny PKP oddalony jest o 1 kilometr. W odległości 200 metrów od inwestycji znajdują się przystanki autobusowe obsługujące linie nr 20.

Ilość lat spędzonych na lokalnym rynku, pozwala nam czuć się specjalistami w dziedzinie budownictwa i nieruchomości. Od lat realizujemy inwestycje zabudowy mieszkalno-użytkowej. Naszym portfolio są nasze dotychczasowe inwestycje, w których mieszkania, apartamenty, lokale usługowe – sprzedały się jak świeże bułeczki. W Białymstoku są to między innymi Zielone Dojlidy, Słoneczne Tarasy, Apartamenty Tysiąclecia, Apartamenty Kopernik, Promenada Chrobrego, Apartamenty Leśne i wiele innych. Jeżeli chcecie Państwo poznać szczegóły którejś inwestycji, porozmawiać na temat cen, otrzymać specjalne promocje, zapraszamy do biura sprzedaży w naszej siedzibie w Białymstoku, przy ulicy Legionowej 28. Serdecznie zapraszam – Remigiusz Rogowski.

http://www.rogowskidevelopment.pl

Dodaj ogłoszenie