Wybraliście samochód na okładkę gazety. Koniec głosowania!

Akcja specjalna MISTRZOWIE MOTORYZACJI
To mógł być zadbany, dwudziestoletni Maluch, Garbus na chodzie, albo równie dobrze całkiem nowe auto, stuningowane lub nie. Stworzyliśmy wielką galerię samochodów z historią. Takich, z których ich właściciele są dumni i którymi chcą się pochwalić. Tytuł BRYKA ROKU 2019 został przyznany w głosowaniu przez naszych Czytelników, a laureaci otrzymają nagrody!

KLIKNIJ I SPRAWDŹ WYNIKI W REGIONACH!

__________

Zobacz, kto zdobył główne nagrody

- sprawdź ranking wojewódzki

Bryka Roku

__________

I'm in love with my car - Kocham mój samochód - wyznawał Roger Taylor w znanym przeboju zespołu Queen. Piosenek, filmów, a nawet wierszy o samochodach jest mnóstwo. Od początku motoryzacji niektórzy właściciele czterech kółek traktują swoje auta jako coś zdecydowanie więcej, niż tylko środek transportu.

Samochód to mój przyjaciel, jestem do niego przywiązany, jest jak członek mojej rodziny - z tym twierdzeniem zgodziło się ponad 60 procent kierowców, którzy wzięli udział w badaniu przeprowadzonym przez Pracownię PBS na zlecenie firmy Castrol. Faktycznie posiadaniu samochodu nieodłącznie towarzyszą emocje. Najpierw długo zastanawiamy się nad wyborem auta naszych marzeń. Później samochód towarzyszy nam w dobrych i złych chwilach. W końcu przychodzi go sprzedać, choć to nigdy nie jest łatwa decyzja.

- Dla wielu osób samochód to hobby, a nawet wielka pasja - mówi Jarosław Jabłoński, redaktor naczelny "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego". - Teraz wszyscy Ci kierowcy będą mieli okazję, aby pochwalić się swoim autem. W ramach wielkiej akcji Mistrzowie Motoryzacji stworzymy galerię wyjątkowych samochodów z województwa podlaskiego.

Jak zgłosić swój samochód do naszej akcji?

 • Przygotuj maks. 8 zdjęć swojego samochodu
 • Wypełnij formularz na www.poranny.pl/bryka-roku
 • Przesyłając zdjęcia dodaj opis - napisz parę słów o swoim samochodzie, co w nim lubisz najbardziej i dlaczego jest wyjątkowy.

Czekają nagrody!

W poniedziałek, 24 czerwca w naszym serwisie opublikowaliśmy galerię wszystkich zgłoszonych samochodów, wtedy też rozpoczęło się głosowanie, w którym nasi Czytelnicy wybrali najbardziej wyjątkowe auta spośród wszystkich zgłoszonych do naszej akcji. Szukaliśmy najbardziej wyjątkowych samochodów w trzech regionach:

 • białostockim (obejmującym m. Białystok i powiaty: białostocki, bielski, hajnowski, moniecki, siemiatycki, sokólski)
 • łomżyńskim (obejmującym m. Łomża i powiaty: grajewski, kolneński, łomżyński, wysokomazowiecki, zambrowski)
 • suwalskim (obejmującym m. Suwałki i powiaty: augustowski, sejneński, suwalski).

Dodatkowo Bryki, które w równoległym rankingu wojewódzkim zdobyły największa ilość głosów otrzymają główne nagrody! Głosowanie trwałodo piątku, 19 lipca.

_____

Właściciel auta, które zdobędzie najwięcej głosów w regionie otrzyma:

 • tytuł BRYKA ROKU 2019 w regionie
 • pamiątkowy dyplom
 • dwa dwudniowe karnety na 7 Moto Show Suwałki Reaktywacja - imprezę z ugruntowaną marką na arenie ogólnopolskiej, zrzeszającą fanów motoryzacji ponad pokoleniami!

Właściciel samochodu, który zdobędzie najwięcej głosów w całym województwie otrzyma:

 • tytuł BRYKA ROKU 2019
 • artykuł redakcyjny ze zdjęciem na okładce w Kurierze Porannym
 • prezentację w specjalnym dodatku Mistrzowie Motoryzacji, który zostanie dołączony do całego nakładu "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego"
 • 2-osobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w Hotelu Omega w Olsztynie

Właściciele bryk, którzy zajmą 2 i 3 miejsce otrzymają 2-osobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w Hotelu Amber Bay w Augustowie

Informacji o akcji udziela Joanna Nowik
tel.505 496 942 (pon. - pt. w godz. 9-16),
e-mail: [email protected]

Regulamin plebiscytu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny