Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Ropczyce

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Osiedle Śródmieście: ulice: Bohaterów Nockowej, Władysława Bursztyna, ks. Prałata Józefa Cieśli, Dębowa, św. Floriana, Michała Grendysa, Grunwaldzka, Kilińskiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Janusza Korczaka, Kościuszki, Krakowska, Krisego, Króla Kazimierza Wielkiego, Krótka, Leopolda Lisa-Kuli, 3 Maja-numery nieparzyste od nr. 1 do nr. 185 i numery parzyste od nr. 2 do nr. 194, Masarska-numery nieparzyste od nr. 1 do końca i numery parzyste od nr. 2 do nr. 28, Mickiewicza-numery nieparzyste od nr. 1 do nr. 93 i numery parzyste od nr. 2 do nr. 70, Monte Cassino, Najświętszej Marii Panny, Parkowa-numery nieparzyste od nr. 1 do nr. 17 i numery parzyste od nr. 2 do końca, Józefa Piłsudskiego-numery nieparzyste od nr. 1 do nr. 29 i numery parzyste od nr. 2 do nr. 18, Polna, Rynek, Sienkiewicza, ks. Stanisława Skorodeckiego, Słowackiego, Sportowa, św. Barbary-numery nieparzyste od nr. 1 do końca i numery parzyste od nr. 2 do nr. 32, Topolowa, Stanisława Viscardiego, Wierzbowe Miasto, Wincentego Witosa-numery nieparzyste od nr. 1 do nr. 15 i numery parzyste od nr. 2 do nr. 22, Wyspiańskiego, ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego-numery nieparzyste od nr. 1 do nr. 135 i numery parzyste od nr. 2 do nr. 148, Zielona-numery nieparzyste od nr. 1 do nr. 61 i numery parzyste od nr. 2 do nr. 64, ks. dr. Jana Zwierza; Osiedle Świętej Barbary; ulice: Armii Krajowej, Jarosława Iwaszkiewicza, Kolejowa, Stanisława Konarskiego, Józefa Mehoffera, Parkowa-numery nieparzyste od nr. 19 do końca, Józefa Piłsudskiego-numery nieparzyste od nr. 31 do nr. 39 i numery parzyste od nr. 20 do nr. 26C, ks. Michała Siewierskiego, ks. Stanisława Skorodeckiego, Seweryna Udzieli, św. Barbary nr. 40, Stefana Żeromskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNYCH INICJATYW SAMORZĄDOWYCH

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Bogusława Sąsiadek
      27 (0,85%)
    2. 1 Łukasz Piotr Podjasek
      26 (0,82%)
    3. 2 Teresa Świniuch
      32 (1,01%)
    4. 4 Anna Więcek
      11 (0,35%)
    5. 5 Mateusz Mikołaj Marciniec
      16 (0,51%)

    KOMITET WYBORCZY SAMORZĄD I GOSPODARKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Maria Wioletta Cebula
      73 (2,31%)
    2. 4 Andrzej Leopold Rachwał
      254 (8,04%)
    3. 2 Józef Jerzy Misiura
      372 (11,78%)
    4. 1 Bolesław Bujak
      569 (18,01%)
    5. 5 Marzena Grzymisława Machnica
      64 (2,03%)
    6. 7 Katarzyna Maria Kosydar
      45 (1,42%)
    7. 8 Henryk Kędziora
      125 (3,96%)
    8. 6 Dariusz Mormol
      236 (7,47%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Mariusz Stanisław Bernat
      207 (6,55%)
    2. 7 Magdalena Dorota Kaczkowska
      67 (2,12%)
    3. 2 Sylwia Krystyna Szczygieł
      157 (4,97%)
    4. 8 Grzegorz Kopala
      146 (4,62%)
    5. 3 Arkadiusz Józef Kutkowski
      166 (5,25%)
    6. 5 Agnieszka Justyna Czech
      73 (2,31%)
    7. 1 Jan Rydzik
      404 (12,79%)
    8. 6 Piotr Jan Glinka
      89 (2,82%)

    Okręg 2

    Osiedle Czekaj: ulice: Brzozowa, Dworcowa, Kolejowa-numery nieparzyste od nr. 31 do końca i numery parzyste od nr. 24 do końca, Kwiatowa, Łąkowa, Ogrodowa, Przemysłowa, Robotnicza, Generała Władysława Sikorskiego, ks. Stanisława Skorodeckiego, Słoneczna, Warzywna; Osiedle Chechły: ulice: 3 Maja-numery nieparzyste od nr. 187 do końca i numery parzyste od nr. 196 do końca, Podsłońce, Strażacka, św. Anny, Wiejska, Zielona-numery nieparzyste od nr. 69 do końca i numery parzyste od nr. 66 do końca; Sołectwo Lubzina; Sołectwo Brzezówka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY SAMORZĄD I GOSPODARKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Wojciech Róg
      136 (5,32%)
    2. 1 Grzegorz Jan Bielatowicz
      515 (20,13%)
    3. 7 Krzysztof Dominik Nowacki
      31 (1,21%)
    4. 2 Teresa Zofia Rachwał
      347 (13,57%)
    5. 6 Agnieszka Pasternak
      95 (3,71%)
    6. 3 Eugeniusz Nowakowski
      103 (4,03%)
    7. 4 Jolanta Bieniek
      62 (2,42%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Mariusz Józef Matusz
      60 (2,35%)
    2. 1 Dariusz Skórski
      609 (23,81%)
    3. 3 Joanna Marta Szydło
      67 (2,62%)
    4. 5 Iwona Magdalena Kwaśny
      46 (1,80%)
    5. 4 Tomasz Michał Baran
      220 (8,60%)
    6. 7 Lidia Barbara Sąsiadek
      25 (0,98%)
    7. 2 Dariusz Łukasz Herbut
      242 (9,46%)

    Okręg 3

    Osiedle Północ: ulice: Adama Asnyka, Władysława Broniewskiego, Fryderyk Chopina, Kolejowa-nr 15, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Stanisława Moniuszki, Józefa Piłsudskiego-numery nieparzyste od nr. 41 do końca i numery parzyste od nr. 28 do końca, Kazimierza Pułaskiego, Macieja Rataja, ks. Stanisława Skorodeckiego; Osiedle Witkowice: ulice: Błonie-numery nieparzyste od nr. 3 do nr. 9 i numery parzyste od nr. 2 do końca, Cicha, ks. Jana Jarosza, Kolonia, Wilhelma Macha nr. 2, Mickiewicza-numery nieparzyste od nr. 127 do końca i numery parzyste od nr. 98 do końca, Pałacowa, Rzeczna, Rzeszowska, Jana III Sobieskiego, mjr. Henryka Sucharskiego, Szkolna-numery nieparzyste od nr. 35 do końca i numery parzyste od nr. 22 do końca, Torowa, ks. Józefa Wójcika, ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego-numery nieparzyste od nr. 385 do końca i numery parzyste od nr. 450 do końca; Osiedle Pietrzejowa: ulice: Błonie-numery nieparzyste od nr. 11 do końca, Wilhelma Macha-numery nieparzyste od nr. 9 do końca, Olszyny, Rolnicza, Spokojna-numery nieparzyste od nr. 1 do nr. 5 i numery parzyste od nr. 2 do nr. 8, Szkolna-numery nieparzyste od nr. 1 do nr. 33 i numery parzyste od nr. 2 do nr. 20, ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego-numery nieparzyste od nr. 137 do nr. 383 i numery parzyste od nr. 150 do nr. 448; Osiedle Brzyzna: ulice: Błonie nr 1, Wilhelma Macha-numery nieparzyste od nr. 1 do nr. 7 i numery parzyste od nr. 4 do końca, Masarska-numery parzyste od nr. 30 do końca, Mickiewicza-numery nieparzyste od nr. 95 do nr. 125 i numery parzyste od nr. 72 do nr. 96, Ogrodnicza, Spokojna-numery nieparzyste od nr. 7 do końca i numery parzyste od nr. 10 do końca; Osiedle Granice: ulice: Borki Chechelskie, Leśna, Poręby Chechelskie, Wincentego Witosa-numery nieparzyste od nr. 17 do końca i numery parzyste od nr. 24 do końca; sołectwo Gnojnica Wola; sołectwo Gnojnica Dolna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY SAMORZĄD I GOSPODARKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Anna Zięba
      78 (2,49%)
    2. 5 Zenon Charchut
      347 (11,09%)
    3. 2 Maria Teresa Golenia
      583 (18,63%)
    4. 1 Wiesław Kazimierz Maziarz
      242 (7,73%)
    5. 7 Marek Jacek Fic
      180 (5,75%)
    6. 3 Stanisław Marć
      324 (10,35%)
    7. 4 Anna Pociask
      144 (4,60%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Joanna Bochenek-Orzech
      128 (4,09%)
    2. 4 Mirosława Grażyna Gubernat
      55 (1,76%)
    3. 5 Dominik Adam Pietras
      135 (4,31%)
    4. 1 Michał Jan Przystaś
      352 (11,25%)
    5. 3 Mateusz Raś
      273 (8,72%)
    6. 6 Sylwia Karolina Kasprzyk
      78 (2,49%)
    7. 7 Andrzej Jan Pieprzak
      211 (6,74%)

    Okręg 4

    Sołectwo Okonin; Sołectwo Mała; Sołectwo Niedźwiada; Sołectwo Łączki Kucharskie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNYCH INICJATYW SAMORZĄDOWYCH

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Beata Marta Wójcik
      20 (0,78%)
    2. 1 Andrzej Marciniec
      252 (9,88%)
    3. 3 Joanna Chamera
      46 (1,80%)
    4. 4 Rafał Grzegorz Zięba
      36 (1,41%)
    5. 5 Sylwia Łucja Wojnarowska
      26 (1,02%)
    6. 6 Wiesław Pociask
      32 (1,25%)

    KOMITET WYBORCZY SAMORZĄD I GOSPODARKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Genowefa Ciosek
      230 (9,02%)
    2. 3 Joanna Urszula Kędzior
      84 (3,29%)
    3. 6 Mateusz Chmura
      187 (7,33%)
    4. 4 Wiesław Kipa
      132 (5,18%)
    5. 7 Wiesława Miąso
      77 (3,02%)
    6. 1 Jan Adam Ździebko
      137 (5,37%)
    7. 5 Małgorzata Zapał
      117 (4,59%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Urszula Anna Pająk
      139 (5,45%)
    2. 5 Grzegorz Michał Papier
      130 (5,10%)
    3. 1 Kazimierz Mądro
      230 (9,02%)
    4. 3 Bogdan Madeja
      192 (7,53%)
    5. 4 Wioletta Katarzyna Tokarz
      30 (1,18%)
    6. 7 Piotr Raś
      317 (12,43%)
    7. 6 Łucja Gabriela Drozd
      136 (5,33%)