Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Łubnice
Pokaż więcej
Piotr Stolicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
60
(35,93%)
Grzegorz Franciszek Szymański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(42,51%)
Leszek Nogacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018
36
(21,56%)
Okręg 2
Sołectwo Orzelec Duży
Pokaż więcej
Marian Mikołaj Komasara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
82
(54,67%)
Beata Aneta Skop
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(31,33%)
Agnieszka Gil
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(14,00%)
Okręg 3
Sołectwo Przeczów
Pokaż więcej
Ewa Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
68
(49,28%)
Lesław Stanisław Glica
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(18,84%)
Lidia Ewa Kowalska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(31,88%)
Okręg 4
Sołectwa: Łyczba i Grabowa
Pokaż więcej
Eugeniusz Kozioł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(80,00%)
Rafał Garbacz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(20,00%)
Okręg 5
Sołectwa: Beszowa i Orzelec Mały
Pokaż więcej
Michał Józef Szałach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
69
(42,33%)
Stanisław Zdzisław Wieczorek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(18,40%)
Ryszard Jerzy Bryk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONALNE FORUM SAMORZĄDOWE 2018
64
(39,26%)
Okręg 6
Część sołectwa Budziska: od nr 2 - 28; 100A - 102; 116 do końca
Pokaż więcej
Wojciech Skiba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(21,57%)
Paweł Piotr Krzysztowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(78,43%)
Okręg 7
Część sołectwa Budziska: od nr 29 - 99; 105 - 115
Pokaż więcej
Maria Bolon
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 8
Sołectwa: Czarzyzna i Rejterówka
Pokaż więcej
Henryka Adaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
109
(55,61%)
Barbara Kosatka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(44,39%)
Okręg 9
Część sołectwa Słupiec: od nr 1 - 13; 116 - 186
Pokaż więcej
Aneta Anna Kowalska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(64,46%)
Zofia Maria Gil
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(35,54%)
Okręg 10
Część sołectwa Słupiec: od nr 14 - 111; 187 do końca
Pokaż więcej
Marian Józef Gromny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwa: Szczebrzusz i Zofiówka
Pokaż więcej
Danuta Soja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwa: Gace Słupieckie i Zalesie
Pokaż więcej
Marian Golba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
103
(65,19%)
Łukasz Kamil Skrzypczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(18,35%)
Krzysztof Stanisław Gil
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(16,46%)
Okręg 13
Sołectwo Wilkowa
Pokaż więcej
Wiesław Witek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
47
(34,56%)
Hubert Łukasz Woś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(8,09%)
Stanisław Sekuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRONNICTWA PIAST ZIEMI STASZOWSKIEJ
78
(57,35%)
Okręg 14
Sołectwo Wolica
Pokaż więcej
Robert Stefaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwa: Borki i Góra
Pokaż więcej
Edward Kwiecień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
29
(32,22%)
Justyna Wróbel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(67,78%)