Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ciechanówek, Pustki Działyńskie
Pokaż więcej
Andrzej Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD
76
(60,80%)
Monika Anna Sztangierska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD 2018
49
(39,20%)
Okręg 2
Hanna Ignaszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD
130
(69,89%)
Edyta Bolewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD 2018
56
(30,11%)
Okręg 3
Nowy Działyń, Przystań
Pokaż więcej
Wojciech Mieczysław Lisiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD
38
(41,76%)
Gabriel Ludwik Głowiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD 2018
53
(58,24%)
Okręg 4
Rembiesznica, Rembiocha
Pokaż więcej
Rafał Baliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD
75
(77,32%)
Dariusz Mazanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD 2018
22
(22,68%)
Okręg 5
Magdalena Dylewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD
84
(51,22%)
Stanisław Warlikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD 2018
80
(48,78%)
Okręg 6
Renata Dorota Stancelewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD
0
(0,00%)
Okręg 7
Imbirkowo, Łukaszewo, Ruże
Pokaż więcej
Mieczysław Benedykt Pankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD
146
(76,84%)
Andrzej Żółtewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD 2018
44
(23,16%)
Okręg 8
Andrzej Karwaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD
49
(55,68%)
Ewa Kuchnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD 2018
39
(44,32%)
Okręg 9
Adamki, Zbójenko
Pokaż więcej
Bronisław Ciechacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD
66
(47,14%)
Iwona Tomaszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD 2018
74
(52,86%)
Okręg 10
Ciepień, Podolina, Zosin
Pokaż więcej
Grzegorz Maślewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD
0
(0,00%)
Okręg 11
Jerzy Tadeusz Worek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD
0
(0,00%)
Okręg 12
Obory, Kazimierzewo, Kiełbzak, Rudusk
Pokaż więcej
Grzegorz Stacherski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD
73
(78,49%)
Urszula Irena Tarantowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD 2018
20
(21,51%)
Okręg 13
Zbójno od Nr 1 do Nr 50, Nr 162, od Nr 166 do Nr 173, od Nr 175 do końca
Pokaż więcej
Alicja Dolecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD
100
(54,64%)
Małgorzata Daniela Zielińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD 2018
83
(45,36%)
Okręg 14
Zbójno od Nr 51 do Nr 90, od Nr 148 do Nr 161, od Nr 163 do Nr 165
Pokaż więcej
Piotr Skonieczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD
63
(38,89%)
Dariusz Mężykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY SAMORZĄD 2018
99
(61,11%)
Okręg 15
Zbójno od Nr 91 do Nr 147, Nr 174
Pokaż więcej
Grażyna Stachowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁCZESNY SAMORZĄD
0
(0,00%)