Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Bąkowice ulice: Szkolna, Słoneczna Sołectwo Bąkowice z przysiółkiem Lipa
Pokaż więcej
Barbara Alina Bednarz
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
31
(28,18%)
Ryszard Stefan Karmelita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO ZAJĄCA
38
(34,55%)
Mirosław Robert Groblica
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
41
(37,27%)
Okręg 2
Sołectwo Bąkowice ulica Główna od nr 1 do 35 Wieś Bielice Przysiółek Przygorzele
Pokaż więcej
Iwona Izabela Krzywda
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
26
(35,62%)
Błażej Jan Pilarz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2
(2,74%)
Roman Feliks Gałka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO ZAJĄCA
45
(61,64%)
Okręg 3
Sołectwo Bąkowice ulice: Krótka, Główna od nr 36 do końca Sołectwo Grodziec
Pokaż więcej
Ryszard Koziak
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
46
(35,11%)
Wiesław Franciszek Cieplik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO ZAJĄCA
50
(38,17%)
Magdalena Elżbieta Poniewierska
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
35
(26,72%)
Okręg 4
Sołectwo Gola z przysiółkiem Skórze Sołectwo Wężowice z przysiółkiem Jaźwinka
Pokaż więcej
Elżbieta Aneta Kozłowska
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
64
(52,89%)
Paweł Leszek Rudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO ZAJĄCA
30
(24,79%)
Bartosz Łukasz Malarz
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
27
(22,31%)
Okręg 5
Sołectwo Świerczów ulice: Folwarczna, Kąty, Kręta, Ogrodowa, Opolska , Brzeska od numeru 1 do 18, Parkowa
Pokaż więcej
Władysław Bronisław Żołnowski
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
29
(24,79%)
Ewelina Maria Grzybek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO ZAJĄCA
47
(40,17%)
Katarzyna Małgorzata Bugajska
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
29
(24,79%)
Magdalena Patrycja Rykała - Krogulec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
12
(10,26%)
Okręg 6
Sołectwo Świerczów ulice: 40 - lecia, Szkolna, Polna, Brzeska od nr 19 do końca
Pokaż więcej
Zbigniew Edmund Rogalski
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
32
(20,92%)
Bogdan Robert Kosut
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
0
(0,00%)
Piotr Siwik
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
58
(37,91%)
Roman Marian Żołnowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(41,18%)
Okręg 7
Sołectwo Miejsce
Pokaż więcej
Bronisław Marian Kula
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2
(1,32%)
Adrian Kazimierz Andruszków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO ZAJĄCA
86
(56,58%)
Andrzej Adam Hrycyszyn
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
64
(42,11%)
Okręg 8
Sołectwo Dąbrowa ulice: Kolejowa, Kościelna, Podhalańska
Pokaż więcej
Paweł Stanisław Samborski
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
30
(31,58%)
Bogusława Szopa
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
22
(23,16%)
Adam Jan Janas
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
43
(45,26%)
Okręg 9
Sołectwo: Dąbrowa ulice: Główna, Kręta, Kuźnicka Wieś Kuźnica Dąbrowska
Pokaż więcej
Grzegorz Zdzisław Paduch
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
93
(86,92%)
Anna Katarzyna Wilczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO ZAJĄCA
14
(13,08%)
Okręg 10
Sołectwo Dąbrowa ulice: Kasztanowa, Kluczborska, Polna, Szkolna, Sosnowa, Asfaltowa
Pokaż więcej
Anna Magdalena Bartosik
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
28
(28,87%)
Mirosław Jerzy Rębilas
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
69
(71,13%)
Okręg 11
Sołectwo: Starościn z przysiółkami Górzyna, Mała Kolonia
Pokaż więcej
Grażyna Katarzyna Trzos
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
31
(17,42%)
Krystyna Maria Justyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO ZAJĄCA
50
(28,09%)
Mateusz Marek Szymański
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
97
(54,49%)
Okręg 12
Sołectwo Zbica z przysiółkiem Wołcz Wieś Osiek Duży Wieś Pieczyska: z przysiółkami Oziąbel, Zawada, Zorzów
Pokaż więcej
Antoni Paweł Macha
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
2
(2,27%)
Józef Nowicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO ZAJĄCA
60
(68,18%)
Mirosław Rapacz
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
26
(29,55%)
Okręg 13
Sołectwo Miodary z przysiółkami Grabówka, Kuźnice, Zielony Las
Pokaż więcej
Małgorzata Maria Grodecka
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
47
(39,50%)
Agata Maria Prociak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
11
(9,24%)
Monika Katarzyna Zapalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO ZAJĄCA
26
(21,85%)
Marek Mariusz Mielczarek
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
35
(29,41%)
Okręg 14
Sołectwo Biestrzykowice ulice Główna od nr 8 do końca, Ludowa nr 2, 4, 6, 8
Pokaż więcej
Agnieszka Helena Żmuda
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
31
(37,35%)
Wanda Bronś
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
52
(62,65%)
Okręg 15
Sołectwo Biestrzykowice ulice: Lipowa, Łączna, Spacerowa, Główna od nr 1 do 7, Ludowa z wyłączeniem nr 2, 4, 6, 8
Pokaż więcej
Barbara Semeniuk
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"
18
(16,07%)
Małgorzata Jędras
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
39
(34,82%)
Krzysztof Sylwester Drobina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO ZAJĄCA
26
(23,21%)
Janina Lechman
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO
29
(25,89%)