Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bachanowo, Błaskowizna
Pokaż więcej
Sławomir Ciszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(23,58%)
Bogdan Suchocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY W NASZYCH RĘKACH
33
(31,13%)
Karol Damian Borowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JELENIEWO
48
(45,28%)
Okręg 2
Malesowizna, Podwysokie Jeleniewskie, Zarzecze Jeleniewskie
Pokaż więcej
Stanisław Siłkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(38,39%)
Damian Bukpaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY W NASZYCH RĘKACH
39
(34,82%)
Bogumił Kardel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JELENIEWO
30
(26,79%)
Okręg 3
Jan Bielecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 4
Dariusz Klepacki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(46,90%)
Marzena Waszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY W NASZYCH RĘKACH
77
(53,10%)
Okręg 5
Białorogi, Leszczewo, Rychtyn, Suchodoły
Pokaż więcej
Ryszard Andruszkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(52,14%)
Kamil Szlaszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY W NASZYCH RĘKACH
56
(47,86%)
Okręg 6
Jeleniewo ul. Suwalska
Pokaż więcej
Mirosław Krzysztof Aneszko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(67,68%)
Rafał Ziemiacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY W NASZYCH RĘKACH
32
(32,32%)
Okręg 7
Jeleniewo ul. Polna, ul. Słoneczna
Pokaż więcej
Justyna Sobol
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(44,44%)
Agnieszka Jasielon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY W NASZYCH RĘKACH
50
(55,56%)
Okręg 8
Jeleniewo ul. Kwiatowa, ul. Ogrodowa, ul. Parkowa, ul. Sportowa
Pokaż więcej
Dorota Walenda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(41,58%)
Dariusz Szmajda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY W NASZYCH RĘKACH
59
(58,42%)
Okręg 9
Jeleniewo ul. Kolonia Jeleniewo, Kazimierówka
Pokaż więcej
Joanna Bagińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(59,13%)
Andrzej Urynowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WIEŚ MAŁA OJCZYZNA
47
(40,87%)
Okręg 10
Czerwone Bagno, Krzemianka, Okrągłe, Żywa Woda
Pokaż więcej
Dariusz Pietrołaj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(55,49%)
Edyta Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY W NASZYCH RĘKACH
73
(44,51%)
Okręg 11
Rutka, Szeszupka, Szurpiły, Wodziłki
Pokaż więcej
Ryszard Janusz Mysiukiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(62,18%)
Zbigniew Grzędziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY W NASZYCH RĘKACH
45
(37,82%)
Okręg 12
Czajewszczyzna, Łopuchowo, Udziejek
Pokaż więcej
Tomasz Stankiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(55,56%)
Paweł Piotr Szczawiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY W NASZYCH RĘKACH
40
(44,44%)
Okręg 13
Gulbieniszki, Sidory
Pokaż więcej
Zbigniew Zubrzycki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(65,48%)
Alicja Dorochowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY W NASZYCH RĘKACH
29
(34,52%)
Okręg 14
Sidorówka, Udryn
Pokaż więcej
Jacek Gałażyn
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(45,12%)
Andrzej Adamski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY W NASZYCH RĘKACH
45
(54,88%)
Okręg 15
Hultajewo, Ignatówka, Sidory Zapolne, Sumowo, Ścibowo
Pokaż więcej
Paweł Walenda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(46,23%)
Renata Bartoszewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY W NASZYCH RĘKACH
57
(53,77%)